Kaišiadorys. Tapome dar vieningesni

Savanorės Birutė Gudačiauskienė, Marijona Venskuvienė ir Regina Linkevičienė ruošia maisto paketus draugijos nariams.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Globienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi mintimis apie tai, kokia veikla per karantiną užsiima organizacija.

Eilinė darbo diena mūsų draugijoje – savanorės ruošia maisto paketus draugijos nariams. Kartu dalinsime kalendorius, kuriuos padovanojo Redutė Varkalienė, ir Danos Liktarienės numegztas šiltas kojines. Ačiū joms.

Esame labai dėkingi ir mūsų savanorėms darbštuolėms, kurios per visą karantiną rūpinasi silpnesniaisiais draugijos nariais, lanko juos namuose. Turime nemažai sunkios negalios žmonių, kurie nesikelia iš patalo. Aplankę nors trumpam praskaidriname jų gyvenimą, suteikiame reikalingą pagalbą ne tik jiems, bet ir šeimų nariams.

2021 metų Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą pavadinome ,,Vieninga neįgaliųjų draugija“. Ir iš tiesų – pandemijos laikotarpiu tapome dar vieningesni.

Tiesiog džiaugiuosi, kad draugijoje turime tiek darbščių tarybos narių savanorių. Labai daug palaikymo ir patarimų sulaukiame ir iš pačių neįgaliųjų, kurie prisideda prie organizacijos veiklos. Šiandien draugija vienija 360 narių, su kuriais bendraujame ne vien telefono skambučiais, žinome, kokios pagalbos ar patarimo kiek­vienam reikia. Vien pernai 37 draugijos nariai buvo pavėžėti į gydymo įstaigas Kaune ir Vilniuje, 5 neįgaliesiems šios pagalbos prireikė jau šiemet. Dalyvaujame „Maisto banko“ akcijose, bendraujame su Kauno „Maisto banku“ – taip pasirūpiname mažesnes pajamas gaunančiais draugijos nariais.

Kartu daug nuveikėme. Gal ir pavargome, bet labai didžiuojamės savo veikla.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas