Šiaulių r. Padėkota neįgaliųjų draugijos pirmininkei

Elena Kačinskienė (centre) pasižymėjo kaip aktyvi ir sumani vadovė.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šiaulių rajono savivaldybė informuoja, kad Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras ir Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė padėkojo ilgametei Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkei Elenai Kačinskienei, paliekančiai šias pareigas.

„20 gražių jūsų gyvenimo metų paskirta Šiaulių rajono neįgaliųjų bendruomenei – telkiant ir buriant rajono neįgaliuosius, organizuojant įvairiapusę ir labai reikalingą paramą ir pagalbą. Jūsų nuveikti darbai daugeliui rajono neįgaliųjų buvo ramstis bėdoje, ligoje, paguoda rūpesčių pilname gyvenime. Nesavanaudiškai praleistas laikas ir nuoširdūs, bendruomeniški darbai žmogaus gyvenimą daro prasmingą. Nuoširdžiai dėkoju už jūsų darbą ir laiką, kuriuos skyrėte Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai. Linkiu sveikatos ir sėkmės kasdienybėje, džiaugsmo ir prasmės – šventėse“, – sakė Šiaulių rajono meras A. Bezaras.

Kužių seniūnijos seniūnė J. Rudavičienė akcentavo, kad E. Kačinskienė Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai paskyrė 20 savo gyvenimo metų: 8 iš jų Elena vadovavo Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Kužių padaliniui, o 12 metų – visai Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijai.

E. Kačinskienė pasižymėjo kaip aktyvi ir sumani vadovė, sutelkusi draugijos kolektyvą dirbti bendram rajono neįgaliųjų labui. Jos vadovavimo metu draugija rengė nemažai projektų ir gavo jiems finansavimą. Prieš keletą metų Šiaulių rajono savivaldybė, atsižvelgdama į sutelktą kolektyvą, rajono neįgaliųjų poreikius, skyrė draugijai mikroautobusą. E. Kačinskienė deramai atstovavo Šiaulių rajono neįgaliesiems ir nacionaliniu mastu.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas