Telšiai. Bendrijos renginių atidarymas

Renginio akimirka.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiškelyje Lietuvos neįgaliųjų ir pensininkų bendrijos valdyba dalijasi atgijusio renginio akimirkomis.

Birželio 18-osios vidurdienį Lietuvos neįgaliųjų ir pensininkų bendrijos nariai rinkosi į Amfiteatrą paminėti Antano vardo dienos. Į renginį atvyko seimo narys Valentinas Bukauskas su patarėja, svečio teisėmis dalyvavo Telšių Parkinsono ligos draugija su mišriu vokaliniu ansambliu „Jaunystės aidai“ (ansamblio vadovas Vincas Varpiotas).

Pradėdamas renginį bendrijos prezidentas Antanas Grigalis pasveikino susirinkusiuosius. Bendrija turi gražią tradiciją šventėje apdovanoti savo narius, švenčiančius jubiliejinius gimtadienius, arba gerus darbus atliekančius žmones bei aktyviai bendrijos veiklose dalyvaujančius narius. Jubiliatams buvo įteikti sveikinimai, o naujiems Lietuvos neįgaliųjų ir pensininkų bendrijos nariams – nario pažymėjimai. Už svarų indėlį į bendrijos veiklą padėkota fotografui Tautvydui Zeniauskiui ir kapelos „Dar pabūkim“ vadovui V. Varpiotui.

Po sveikinimų menines prog­ramas pristatė bendrijos kapela „Dar pabūkim“ ir Telšių Parkinsono ligos draugijos mišrus vokalinis ansamblis „Jaunystės aidai“. Oras pasitaikė gražus ir šiltas, bendrijos nariai ilgai šurmuliavo.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas