Varėna. Neįgalieji išsirinko naują vadovą

Varėnos rajono neįgaliųjų draugijoje išrinktas naujas pirmininkas.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Varėnos r. neįgaliųjų draugijos narė Laima Jezepčikaitė pasakoja apie pokyčius organizacijoje.

Birželio viduryje surengta Varėnos rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitinė-rinkiminė konferencija. Konferencijoje buvo renkamas naujas draugijos pirmininkas, nes nuo 1996 m. spalio jai vadovavęs Algis Ulbinas dėl sveikatos šių pareigų atsisakė. Neįgalieji vertino jį už darbštumą, mokėjimą išklausyti, patarti.

Ataskaitinę-rinkiminę konferenciją pradėjęs neįgaliųjų draugijos pirmininkas A. Ulbinas pristatė ataskaitą apie savo nuveiktus darbus. Su revizijos komisijos ataskaita supažindino šios komisijos narė Aldona Piliuvienė.

Neįgaliųjų draugiją vienija 300 narių. Konferencijoje dalyvavo 35 neįgalieji. Naujuoju Varėnos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininku vienbalsiai išrinktas Vytautas Dumbliauskas. Taip pat buvo renkama revizijos komisija ir taryba. Revizijos komisija perrinkta ta pati. Į tarybą išrinkti A. Ulbinas, Vytautas Martišius, Algis Glavickas, Leonas Orlauskas, Genovaitė Buteikienė, V. Dumbliauskas, Vidutė Stadalnykienė.

Renginyje dalyvavo Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas, Varėnos socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Stankevičiūtė, Varėnos socialinių paslaugų centro direktorė Dovilė Barčiukienė. Visi sveikino naują pirmininką V. Dumbliauską. A. Ulbinui už ilgametį darbą buvo įteiktos Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininko I. Mačiuko ir Varėnos rajono savivaldybės mero Algio Kašėtos pasirašytos padėkos.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas