Ukmergė. Šilti ir malonūs vasaros susitikimai

Tarp Ukmergės ir Garliavos neįgaliųjų draugijų užsimezgė draugystė.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Ukmergės r. neįgaliųjų draugijos pirmininkė Zita Kviklienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi smagaus susitikimo su bičiuliais įspūdžiais.

Gražią ir saulėtai karštą birželio dieną savo draugijoje sulaukėme svečių iš Garliavos neįgaliųjų draugijos. Ačiū pirmininkui Eugenijui Senovaičiui už parodytą aktyvumą ir norą tęsti dar praeitais metais prie Šinkūnuose esančio Ilgajo ežero užsimezgusią draugystę.

Susitikimą pradėjome nuo draugijos įsikūrimo istorijos, parodėme mūsų sukurtą filmuką, pristatėme draugijos darbuotojus, vykdomas veiklas. Labai susidomėję garliaviškiai apžiūrėjo siuvimo ir mezgimo darbų bei fotografijų ir piešinių parodėles, kuriose savo darbeliais dalijosi Daiva Malinauskienė, Zoja Kilienė, Silvija Puodžiūnaitė, Eglė Kosmanaitė. Svečius sužavėjo ir mūsų šiemetinio užsiėmimo – siuvinėjimo darbeliai, kuriuos sukūrė Danutė Joteikienė, Loreta Latvytė, Tatjana Aleliūnienė, Irena Mikienė, Vera Šarkienė, D. Malinauskienė. Apie būrelių veiklas papasakojo ir patirtimi pasidalijo būrelio vadovė Daina Kačinskienė.

Svečius pakvietėme pasidairyti po pačią Ukmergę. Su gide Aldona Rudokaite bevaikščiodami po gražias ir istorines miesto vietas, sužinojome daug įdomaus apie Ukmergę... Vykome ir prie Kurėnų ežero, kur garliaviškės moterys išbandė ežero bangų malonumus.

Vaikščiodama stebėjau žmones, džiaugiausi jų bendravimu, pagarba ir pagalba vieni kitiems: jie tiesė rankas sunkiau vaikštantiems, draugiškai šypsojosi. Dar kartą įsitikome, kaip mums visiems reikia tokių susitikimo akimirkų, šiltos bendrystės, tad nieko nestebino ir išsiskiriant sudrėkusios akys...

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas