Šilutė. Įspūdingas pasiplaukiojimas laivu

Kelionę laivu praskaidrino seniai matytų bičiulių šypsenos.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Smagios išvykos akimirkomis su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi Šilutės r. neįgaliųjų draugijos narė Aldona Petkienė.

Plieskiant 30°C karščiui draugijos nariai suko galvas, kur pasislėpti nuo saulės spindulių. Draugijos pirmininkė Laima Micienė, išgirdusi narių mintis, netruko suorganizuoti pasiplaukiojimą laivu iš Rusnės link Mingės. Norinčių keliauti ilgai neteko ieškoti – po tokio ilgo karantino ši kelionė sujudino ne tik šilutiškius, bet ir Katyčių, Vainuto seniūnijų neįgaliuosius. Per porą dienų susirinko 45 keleivių grupė.

Visą pusdienį praleidome ant vandens, stebėdami pakrančių grožį, vandens lelijas, būriais plaukiančias baltakakles gulbes. Gamtos mėgėjai malonesnės vietos neras – laivelis lėtai plaukia pirmyn, o akyse pakrančių žaluma, išsipuošusios kaimų gyvenvietės, Ventės rago švyturys. Jokie Turkijos paplūdimiai neatstos to gamtos grožio, kokį turime mes patys. O ir oras šiemet palankus, atstoja visus pietų kurortus.

Ši mūsų kelionė sutapo su Joninių išvakarių švente, o juk tokiame būryje visada atsiras Jonų, Janinų, Rasų, tad ir nupinti ąžuolo vainikėliai buvo skirti jiems – varduvininkams. Grupėje buvo ir neseniai gražų jubiliejų atšventusi Filomena Šveikauskienė, tad teko prisiminti gražias akimirkas. Pirmininkės Laimos ir bendravardės Biliūnienės galvas taip pat papuošėme vainikėliais. Laivo kapitonas Algis Dirsė pavaišino savo virta žuviene.

Turiningai pramogaudami, susitikę seniai matytus draugus, užmiršome karantinus, kasdienius rūpesčius ir ligas. Į namus grįžome su viltimi kuo greičiau išgirsti naujus pirmininkės paskelbtus maršrutus.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas