Akmenės r. Vasarą veikla nesustoja

Jaunuoliai aktyviai dalyvavo įvairiose rungtyse ir žaidimuose.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiškelyje Albina Balodienė pasakoja apie sporto užsiėmimus ir įgyvendinamą projektą.

Ventos socialinių globos namų (VSGN) grupinio gyvenimo namų padalinys „Akmeniečiai“ kartu su Akmenės rajono neįgaliųjų draugija vykdo projektą „Fizinis aktyvumas karantino laikotarpiu“.

Nuo liepos 21 dienos kasdien vykdavo mankšta bei įvairūs atrakcionai. VSGN namų auklėtiniai aktyviai žaidė žaidimus, dalyvavo sportinėse rungtyse. Jie varžėsi strėlyčių metimo į taikinį, lipimo kopėčiomis, sunkaus maišo metimo į lankus, baudų mėtymo rungtyse, žaidė žaidimą „Pataikyk į prizą“.

Dažniausiai nugalėdavo draugystė! Vaikinukų nuotaika buvo labai pakili. Su jais sportavo ir rungtis atliko sporto trenerė Eugenija Laukienė, jai talkino VSGN namų auklėtoja Alina Lalienė.

Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos nariai buvo pakviesti į kartu su Sablauskių padalinio moterimis suruoštą susitikimą „Pabūkime kartu“.

Renginį vedė Akmenės padalinio vadovė Vida Veignorienė. Dalyvavo Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Zofija Švažienė bei Naujosios Akmenės kaimiškosios seniūnijos seniūnas Zigmantas Stankus. Labai gaila, kad Sab­lauskių kaimo seniūnaitė nerado laiko apsilankyti savo kaimo sueigoje, dauguma žmonių turėjo jai klausimų...

Akmenės rajono neįgaliųjų draugijoje prasidėjo projektas „Fizinis aktyvumas mūsų gyvenime“. Apie emocinę ir fizinę sveikatą paskaitą skaitė ir pamokė, kaip atsipalaiduoti bei teisingai kvėpuoti draugijos sporto trenerė E. Laukienė. Už aktyvų įsijungimą į Akmenės neįgaliųjų padalinio veiklą padėkos žodžių nusipelnė Sab­lauskių padalinio moterys Regina Runkauskienė ir Stefanija Gedgaudienė.

Gražias dainas dainavo ir visus linksmino sablauskietė Rūta Šimienė. Neįgaliųjų draugijos moterys parodė spektaklį-mini komediją „Pliotkai“. Visiems jubiliatams buvo sugiedota „Ilgiausių metų“.

Vakaras praėjo linksmai ir draugiškai, su šokiais ir dainomis.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas