Garliava. Dainų tiltai sujungė neįgaliuosius

Respublikinio neįgaliųjų meno kolektyvų festivalio „Dainų tiltai-2021“ dalyviai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Garliavos neįgaliųjų draugijos ansamblio „Šarma“ vadovė Violeta Traškevičienė pasidalijo įspūdžiais iš respublikinio neįgaliųjų meno kolektyvų festivalio „Dainų tiltai-2021“.

Garliavoje, Kaimynystės parke, jau antrus metus kiek­vieną ketvirtadienį galima išgirsti muziką. Čia dažnai koncertuoja Garliavos kultūros ir sporto centro kolektyvai, vyksta jaunimo dainų festivaliai, modernaus šokio vakarai.

Garliavos neįgaliųjų draugija (pirmininkas Eugenijus Senovaitis) dar pavasarį ėmė galvoti apie renginį neįgaliesiems šioje erdvėje. Padedant geranoriškiems žmonėms ir įmonėms svajonė tapo tikrove. Liepos 22 dieną į šį parką rinkosi respublikinio neįgaliųjų meno kolektyvų festivalio „Dainų tiltai-2021“ dalyviai. Sveikinimo žodį tarė ir festivalio dalyvius palaimino Garliavos Švč. Trejybės parapijos kunigas Kęstutis Stankevičius. Nuostabus oras, žavi aplinka ir žiūrovų plojimai lydėjo kiekvieną ansamblio pasirodymą. Dainininkai atvyko iš Alytaus ir Kaišiadorių, Kėdainių, Ukmergės, Šakių rajonų bei Garliavos neįgaliųjų draugijų. Skambėjo lietuvių liaudies dainos, romansai, lietuvių kompozitorių kūriniai. Kiekvieno kolektyvo pasirodymą vertino ir žiūrovai, kultūros ir sporto centro darbuotoja matavo decibelų stiprumą.

Daina lydėjo dainą, atskleisdamos kiekvieno ansamblio savitumą, stebindamos žiūrovus įdomiu repertuaru ir nuoširdžiu kūrinių pateikimu. Festivalio partneriai – Garliavos sporto ir kultūros centro darbuotojai, maloniai sutiko įgarsinti ir pravesti renginį. Kol buvo skaičiuojami žiūrovų balsai, ruošiami padėkos prizai, koncertavo festivalio svečiai – „Šypsnis“ iš Kačerginės (vadovė J. Stankūnienė) ir Garliavos Trečiojo amžiaus universiteto ansamb­lis „Ežiuolė“ (vadovė V. Traškevičienė).

Žiūrovų prizas iškeliavo į Šakių rajoną, jį išsivežė ansamb­lis „Siesartis“ (vadovė Asta Grigaitienė). Renginio rėmėjų dovanos, nuostabios puokštės buvo įteiktos visų ansamb­lių vadovams, kurie po sunkaus karantino laikotarpio subūrė žmones, paruošė dainas ir puikiai jas atliko.

Festivaliui pasibaigus prie įspūdingo fontano dar ilgai netilo dainos, muzika ir juokas. Telydi jus visus per gyvenimą daina, tebūna širdyje lengva ir džiugu!

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas