Kazlų Rūda. Sporto šventėje pralaimėjusių nebuvo

Nugalėjusių komandų vadovėms – LND pirmininko Igno Mačiuko sveikinimai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Į Kazlų Rūdos sporto salę rinkosi bendravimo pasiilgę sportininkai, norintys išbandyti jėgas įvairiose rungtyse.

Pasirinkti, kur dalyvauti, tik­rai surado visi, nes buvo galima žaisti ir savo jėgas pasitikrinti šaškių, šachmatų, bočios, smiginio, krepšinio 3x3, baudų metimo ir rankų lenkimo rungtyse. Sporto entuziastų komandos atvyko iš Marijampolės I grupės, Kalvarijos, Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijų, Marijampolės sporto klubo „Siekis“. Žaidynėse dalyvavo ir Kazlų Rūdos sportininkai: be Neįgaliųjų draugijos sporto entuziastų ir didžiulė Socialinės paramos centro komanda. Kvietėme gerokai daugiau neįgaliųjų organizacijų, bet ne visi galėjo atvykti.

Visus atvykusius į sporto šventę pasitiko Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas. Renginio dalyvius pasveikino Kazlų Rūdos savivaldybės mero pavaduotojas Justinas Kazla, administracijos direktorė Regina Zasienė, Kultūros centro direktorius Valdas Andriuškevičius, linkėjimus perdavė ir meras Mantas Varaška. Kiekvienam dalyviui buvo skirti maisto paketai.

Sporto varžybose užvirė atkakli kova – visi norėjo kuo geriau pasirodyti. Esame labai dėkingi Sporto centro kolektyvui, vyriausiajai teisėjai Loretai Arminienei už teisėjavimą – darbo jiems tikrai netrūko. Kol buvo suvedami rezultatai, visi buvo pavaišinti sportine koše.

Atsigavę po varžybų visi rinkomės į rikiuotę. Na, o tada ir pabiro medalių bei taurių lietus. Komandinėse varžybose nugalėtojais tapo Kazlų Rūdos komanda, II vietą laimėjo Kalvarijos neįgaliųjų draugija, o III – Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos komanda. Nors ir išdalinome apdovanojimus, tačiau pralaimėjusių tikrai nebuvo – visus lydėjo gera nuotaika, draugiškas bendravimas.

Kazlų Rūdoje vykusi šventė buvo pasirengimas Kaune vyksiančioms respublikinėms neįgaliųjų sporto žaidynėms.

Ramutė SARAPINAVIČIENĖ
Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos pirmininkė

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas