Radviliškis. Išvykose – sportininkų pergalės

Bočios komanda varžybose Klovainiuose tapo čempionais.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Irena Vilniuvienė pasakoja apie radviliškiečių pergales sporto varžybose.

Radviliškio r. neįgaliųjų draugijos nariai buvo pakviesti į sporto šventes Bauskėje (Latvija) ir Klovainiuose (Pakruojo r.). Bauskėje dėl COVID-19 pandemijos ribojimų nebuvome dvejus metus. Buvo labai malonu susitikti su seniai matytais draugais. Į šventę nuvykome 5 sportininkai. Na, o rezultatai pranoko visus lūkesčius. Parsivežėme 13 medalių – 11 aukso, po vieną sidabro ir bronzos. Mūsų moterys (Birutė Tamonienė, Gitana Čepienė ir Angelė Šimatonienė) tapo bočios žaidimo čempio­nėmis. Be šio medalio G. Čepienė dar dvi pirmas vietas užėmė šaudymo ir baudų metimų rungtyse. B. Tamonienė savo amžiaus grupėje tapo čempione bėgimo rungtyje, o šuolio į tolį sektoriuje užėmė antrą vietą. A. Šimatonienė aukso medalį pelnė „kopėčių“ rungtyje. Irena Vilniuvienė 50+ metų amžiaus grupėje buvo pirma bėgimo ir šuolio į tolį varžybose, o mėtydama kimštinį kamuolį liko trečia. Marius Matuzevičius taikliausiai mėtė krepšinio baudas ir toliausiai numetė kimštinį kamuolį.

Į Klovainius važiavome 12 sportininkų. Renginys organizuotas gražioje vietoje, gamtoje. Buvo 7 sportinės rungtys: šaškės, šachmatai, bočia, kimštinio kamuolio metimas, smiginis, „kopėčios“ ir baudų į krepšį metimas. Mūsų komandos nariai parsivežė 18 medalių – 9 aukso, 6 sidabro ir 3 bronzos. Bočios rungtyje antroji mūsų komanda (A. Šimatonienė, Vytautas Rančys ir Romaldas Nyderis) tapo čempionais. Susumavus rezultatus, radviliškiečiai tapo komanda nugalėtoja ir buvo apdovanota pirmos vietos taure. Smagu, kad mūsų treniruotės duoda rezultatų.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas