Šiauliai. Žinios apie sveikatą svarbios visiems

Pasirodo judesio ir šokių terapijos šokėjos.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šiaulių Parkinsono draugijos pirmininkė Zita Vaidilienė papasakojo apie organizacijos vykdomą švietėjišką veiklą.

Šiaulių Parkinsono draugija įgyvendino projektą „Netapk užkrečiamos ligos auka“. P. Višinskio bibliotekoje buvo surengtos dvi viešos sveikatinimo paskaitos. Gydytojas infektologas, Trečiojo amžiaus universiteto rektorius A. Baublys skaitė paskaitą „Užkrečiamų ligų židiniai, jų profilaktika, sveikatos apsaugos priemonės ir kiti veiksniai, leidžiantys apsisaugoti nuo apsikrėtimo ar susirgimo užkrečiamomis ligomis“, o visuomenės sveikatos specialistas lektorius E. Kalinaitis – „Lietuvių požiūris į skiepus; tiki svarba, bet abejoja saugumu ir veiksmingumu“. Po paskaitų neįgalieji uždavė įvairių klausimų, susijusių su sveikatos problemomis, į kuriuos lektoriai išsamiai atsakė. Projekto dalyviai sužinojo daug naudingos informacijos apie užkrečiamas ligas, gydymosi galimybes.

Labai aktuali šių dienų tema – skiepai, su kuria kiekvienas susiduriame. Lektorius E. Kalinaitis palinkėjo saugoti save ir savo artimuosius, kad visi būtume sveiki, galėtume bendrauti, vykdyti veiklas ir būti saugūs.

Po paskaitų renginio dalyviams koncertavo Parkinsono draugijos ansamblis „Gaida“ (vadovas J. Gavenauskas) bei judesio ir šokių terapijos šokėjos (vadovas L. Laureckis).

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas