Radviliškis. Pirmininkė pateisino pasitikėjimą

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis ,,Gabija“.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškio r. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė pasidalijo įspūdžiais iš ataskaitinės-rinkiminės konferencijos.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija surengė ataskaitinę-rinkiminę konferenciją. Renginio dalyvius dainomis pasveikino draugijos vokalinis ansamb­lis ,,Gabija“ (vadovė Roma Apšegienė). Draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė pristatė svečius: rajono merą Vytautą Simelį, Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininką Igną Mačiuką ir policijos komisariato pareigūnes. Jos papasakojo, kaip apsisaugoti nuo suaktyvėjusių sukčių, kurie išvilioja pinigus iš patiklių žmonių, ir patarė, kaip elgtis tamsiu paros metu bei teisingai dėvėti atšvaitus.

J. Bredulskienė su savivaldybės meru ir LND pirmininku.

Pirmininkė pateikė draugijos veiklos ataskaitą, o finansininkė Birutė Sitavičienė supažindino su finansine ataskaita. Abi ataskaitos įvertintos teigiamai. Draugijos pirmininke dar vienai kadencijai vienbalsiai išrinkta J. Bredulskienė. Papildyta ir atnaujinta taryba. Pirmininkę ir visus draugijos narius sveikino savivaldybės meras ir LND pirmininkas. I. Mačiukas pasidžiaugė pirmininkės ataskaita ir palinkėjo stiprybės bei sveikatos nelengvame darbe.

Ansamblio narys Romas Sologubas su drauge atliko keletą dainų, pritardamas gitara. Po visų sveikinimų pirmininkė J. Bredulskienė aktyviausiems draugijos nariams įteikė po simbolinę dovanėlę ir gėlės žiedą. Susirinkusieji diskutavo ir bendravo prie arbatos ar kavos puodelio.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas