Tauragė. Vyko rudenėlio puota

Rudenėlio šventės dalyviai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos saviraiškos ir kūrybiškumo lavinimo būrelio narė Elena Girdvainienė „Bičiulystės“ skaitytojams pasakoja apie rudenišką šventę.

Graži šventė vyko Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos saviraiškos ir kūrybiškumo lavinimo būrelyje. Dalis būrelio narių tapo vienos dienos aktoriais – vaidino mini spektaklyje „Rudenėlio puota“, kurį režisavo mūsų saviraiškos būrelio vadovė Danutė Norgailienė, o scenarijaus autorė buvo šių eilučių autorė. Mini spektakliukas tikrai pavyko. Pagrindinį vaid­menį – Rudenėlį – suvaidino Birutė Vaivadienė, kiti būrelio nariai tapo įvairiais rudens derliaus personažais.

Patalpas papuošė amatų būrelio vadovė B. Vaivadienė su amatų būrelio nariais.

Vaišinomės savo pasiruoštomis rudens gėrybėmis, todėl ir spektakliuko pavadinimas buvo „Rudenėlio puota“. Būrelio vadovė Danutė buvo pasiruošusi daug įvairiausių užduočių, kurios buvo tikrai labai įdomios.

Nė vienas nelikome be prizo, dar ir dabar tebesidžiaugiu dovanotu gražiu baravyku, kurį gaila suvalgyti.

Grįžome iš šventės patenkinti, laimingi, pamiršę, kad gyvename tokiu sunkiu laikotarpiu.

Ačiū mūsų būrelio vadovei Danutei, kuri negaili nei savo laiko, nei išminties ir stengiasi, kad mums būtų ir gera, ir įdomu. Kad šitas būrelis veikia, turime būti dėkingi Neįgaliųjų draugijos pirmininkui Kęstučiui Petkui.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas