Kalvarija. Sušildė dėmesys ir pagarba

Neįgaliesiems koncertą dovanojo Kalvarijos savivaldybės kultūros centro instrumentinis trio.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vilija Vilkelienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi praėjusios šventės įspūdžiais.

Asociacija Kalvarijiečių šeimų klubas, vadovaujama Neringos Kalvaitienės, kartu su part­neriais VšĮ „Aš ypatingas“ (pirmininkė Jurgita Sinkevičiūtė) ir Kalvarijos savivaldybės neįgaliųjų draugija (pirmininkė Daiva Rentelytė) įgyvendina projektą „Bendrystės vaivorykštė“. Šio projekto dėka neįgalieji 2021 metais dalyvavo neuroedukaciniuose užsiėsimuose, aplankė Jūrų muziejų-delfinariumą.

Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimas tęsėsi beveik visą dieną. Ryte visi rinkomės į kavinę „Imperatą“. Kalvarijiečių šeimų klubo pirmininkė N. Kalvaitienė pasveikino neįgaliuosius su jų švente, pasigėrėjo jų užsispyrimu gyventi visavertį gyvenimą. VšĮ „Aš ypatingas“ pirmininkė J. Sinkevičiūtė padėkojo partneriams, kad bendromis jėgomis galime padovanoti džiaugsmo spindulėlį žmonėms, kuriems to labiausia reikia. D. Rentelytė dėkojo Kalvarijos savivaldybės administracijai, Socialinių reikalų skyriui, projekto partneriams ir ypač draugijos nariams už aktyvų dalyvavimą organizacijos veikloje. Kalvarijos miesto vietos veiklos grupės pirmininkė Rūta Miliūnaitė-Kučinskienė pasidžiaugė, kad Kalvarijos savivaldybės neįgalieji smalsūs, kad projektai – ne tik ant popieriaus išdėstytos mintys, bet ir vykdomi visu 100 procentų.

Kalvarijos savivaldybės Socialinių reikalų skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Mikulskienė ir vyriausioji specialistė Daina Geležienė pažadėjo visada ištiesti pagalbos ranką. Susirinkusius žmones kalbino Kalvarijos kultūros centro direktorė Laima Kupstienė. Valerija Rašimienė pasidžiaugė, kad projektų dėka galėjo išvykti į Druskininkų SPA, Pakruojo dvarą ir kitas žinomas Lietuvoje vietas. Tokios gausos išvykų, kiek 2021 metais, dar niekada nebuvo. Neįgaliųjų draugijos sportininkai pasidžiaugė savo nuopelnais, Ona Bielevičienė – darbščiųjų rankų būrelio veikla. D. Rentelytė patenkinta atsinaujinusiomis patalpomis.

Kalvarijos Šv. Mergelės Marijos bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už neįgaliuosius. Po jų visi rinkomės į Kalvarijos savivaldybės viešąją biblioteką, kur sveikinimo žodį tarė Kalvarijos savivaldybės darbuotojai. N. Kalvaitienė perdavė virtualų Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų vaikų dienos centro Jungėnų kaimo vaikučių sveikinimą. Vaikų sveikinimą lydėjo jų padarytos gėlės iš senų knygų.

Už nuopelnus Kalvarijos savivaldybei padėkos raštais buvo apdovanotos neįgaliųjų draugijos narės Valerija Rašimienė, Danutė Vaičiulienė ir šių eilučių autorė.

Neįgaliesiems koncertą dovanojo Kalvarijos muzikos mokyklos mokiniai ir jų mokytojai, kultūros centro instrumentinis trio (vadovas Remigijus Gecevičius), eiles skaitė šių eilučių autorė.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas