Ignalina. Padėkos už aktyvią veiklą

Ignalinos rajono neįgaliųjų draugijos nariai šią dieną paminėjo su muzika ir daina.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Lina Kovalevskienė pasakoja apie Neįgaliųjų dienos minėjimą Ignalinoje.

Ignalinos rajono neįgaliųjų draugijos nariai šią dieną paminėjo, su muzika ir daina, nuoširdžiais padėkos ir palinkėjimų žodžiais.

Draugijos vadovė Regina Slabadienė visiems linkėjo gražaus švenčių laukimo, sveikatos ir ištvermės: ,,Ši diena tikrai nėra kokia nors šventė ar proga sveikinti vieni kitus, tačiau labai svarbu padėkoti už gražius darbus, pabūti kartu, pabendrauti...“ Šiuo metu rajono draugijoje daugiau nei 300 narių. Pirmininkė džiaugėsi, kad šiemet pavyko organizuoti keliones, išvykas. Net dvi grupės ilsėjosi prie jūros Šventojoje, lankytasi Latvijoje, Agluonos duonos muziejuje. Dalyvauta sporto renginiuose Pasvalyje, Utenoje, Garliavoje. Žmonės labai noriai lanko meno ir rankdarbių būrelius, leidžia laiką kurdami paveikslėlius, atvirukus, molinius suvenyrus. Moterys mezga, siuvinėja. Draugijos patalpose veikia skalbykla, kirpykla.

Neįgaliuosius sveikino Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Lina Gradkauskienė ir savivaldybės tarybos sekretorius Aurelijus Kirkila. Jis perdavė mero Justo Rasiko sveikinimus ir sakė, kad savivaldybė labai džiaugiasi draugijos narių aktyvia veikla, kūrybingumu, optimizmu. Dienos cent­ro vadovė Roma Ksenzovienė džiaugėsi kasdieniu bendravimu ir žmonių idėjomis.

16 aktyviausių draugijos narių įteiktos mero padėkos ir nuot­raukų albumai ,,Laiškai Ignalinai“. Už gerus darbus draugijai, savanorystę dėkota J. ir P. Dainiams, Irmai Juchnevičienei, Irenai Juršienei, Ramunei Meškelienei, Lendrinai Krasauskienei, Irenai Skrebutėnienei, Serafimai Šerėnienei, už meno pamokas, kūrybines idėjas ir būrelių veiklą – Olei Kajėnienei ir Zofijai Laurinėnienei, už sportinio gyvenimo organizavimą – V. Motiejoniui, už skambias dainas ir muziką – kapelos vadovui Vincui Kliukui, už aktyvų dalyvavimą meno ir sporto veik­lose – Renei Peciulevičienei. Padėkos įteiktos ir draugijos vadovei R. Slabadienei, vairuotojui J. Stalygai. Savivaldybės atstovai taip pat buvo apdovanoti meniškais paveiksliukais.

Po visų gražių palinkėjimų dainavo ir grojo draugijos liaudiškos muzikos kapela „Putinėlis“ ir į svečius atvykęs Mielagėnų ansamblis ,,Volungė“. Visi galėjo pasigrožėti draugijos narių sukurtų rankdarbių paroda.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas