Kazlų Rūda. Pasiilgome bendravimo

Vaidina neseniai susikūrusio kolektyvo „Pakeleiviai“ nariai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Ramutė Sarapinavičienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi organizacijos gyvenimo akimirkomis.

Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugija jau daug metų sugeba išsaugoti organizacijos narius, puoselėjančius dainą (vadovė Onutė Olekienė), poeziją, puikių menininkių kolektyvą (vadovė Jūratė Banionienė). 2021-aisiais susikūrė dar vienas šaunus kolektyvas „Pakeleiviai“ (vadovas Romas Liutkus). Jo nariai sugeba ir suvaidinti, ir padainuoti, ir Šekspyro sonetus paskaityti.

Jau šiais metais pusiaužiemio šventei buvome pakviesti į Igliškėlių kultūros namus, kur ansamblis „Sidabrinė gija“ atliko savo krašto dainų, buvo suvaidinti ir trys nedideli spektakliukai „Kaimynės“, „Dosnumas“ ir „Kelionė į Ameriką“.

Nors socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimas kiekvienais metais mažėja, tačiau didelę paramą tiek autobusiukui išlaikyti, tiek veik­loms vykdyti skiria mūsų savivaldybė. Esame dėkingi už šią pagalbą.

Jau nuo kovo mėnesio rinksimės tęsti projektinių veiklų. Žmonės labai pasiilgo bendravimo, todėl pradėjome ir savo keliones – apsilankėme Rumšiškėse, žibintų ir šviesos instaliacijų festivalyje „1000 šviesų“.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas