Šiaulių r. Atsiskaitė už metų darbus

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Alma Jankauskienė atsiskaitė už praėjusių metų darbus.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugija laiške „Bičiulystei“ informuoja apie įvykusią ataskaitinę konferenciją.

Kuršėnų kultūros centre (Šiaulių r.) vyko Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitinė konferencija. Ataskaitą už 2021 metus pristatė pirmininkė Alma Jankauskienė, revizijos komisijos pirmininkė Regina Mažeikienė. Pasidžiaugta nuveiktais darbais, pasikalbėta ir apie 2022 metais planuojamas veiklas.

Džiugu, kai mus aplanko Šiaulių rajono savivaldybės atstovai. Mero padėjėja Rita Žadeikytė ir tarybos narys Algis Mačiulis pasveikino ir pagyrė už nuveiktus praėjusių metų darbus. Jie palinkėjo 2022 metais ir toliau dirbti pagal nusimatytus planus ir kad visi iškylantys sunkumai būtų lengvai išsprendžiami.

Draugijos pirmininkė A. Jankauskienė įteikė padėką ir atminimo dovanėlę Gruzdžių padalinio pirmininkės pareigas ėjusiai Stanislavai Julitai Dijokienei už ilgametį nuoširdų ir kruopštų darbą. Padalinių pirmininkams padėkota už nuveiktus darbus.

Ataskaitinę konferenciją vainikavo Šiaulių rajono neįgaliųjų kolektyvų pasirodymai. Savo dainomis džiugino Kuršėnų neįgaliųjų moterų ansamblis „Svaja“ (vadovė Birutė Lazdauskytė), Kužių neįgaliųjų moterų ansamblis „Ringuva“ (vadovė Kristina Lučinskaitė) ir Kuršėnų padalinio neįgaliųjų kolektyvas (vadovas Vidutis Bučys).

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas