Alytus. Ruošiasi Velykoms

Alytaus neįgaliųjų užimtumo dienos centro lankytojai turės kuo papuošti šventinį stalą.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Asta Zataveckienė laiške „Bičiulystei“ informuoja apie tai, kaip Velykoms ruošiasi alytiškiai.

Alytaus neįgaliųjų užimtumo dienos centre vyksta pasiruošimas gražiausiai pavasario šventei Velykoms. Gaminamos įvairios dekoracijos ir floristinės kompozicijos velykiniam stalui papuošti, kuriamos spalvingos vištytės margučiui įdėti iš antram gyvenimui prikeltų popierinių kiaušinių dėklų.

Alytaus neįgaliųjų užimtumo dienos centras įgyvendina 2022 m. socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bend­ruomenėje projektą. Viena iš veiklų ir yra užimtumas amatų būrelyje. Čia, atsižvelgdami į sezoniškumą ir šventes, mokomės gaminti pačius įvairiausius dirbinius. Taip pat vykdoma veikla „Pagalba atkuriant ar stiprinant darbo įgūdžius“. Veik­lų vykdytoja – šių eilučių autorė A. Zataveckienė.

Kadangi veiklose dalyvauja skirtingo amžiaus ir negalių žmonės, gamindami dirbinius atsižvelgiame į kiekvieno sugebėjimus, norus ir galimybes.

Norisi, kad kiekvienas atėjęs išmoktų kažką naujo ir naudingai bei maloniai praleistų laiką.

Alytaus neįgaliųjų užimtumo dienos centras bendradarbiauja ir su Alytaus atliekų cent­ru „Tiko Tiks“, užimtumo veik­lų metu iš naudotų užuolaidų siuvame daugkartinio naudojimo maišelius ir taip prisidedame prie antrinių žaliavų naudojimo ir švaresnės planetos.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas