Kėdainiai. Paminėta Motinos diena

Daug gražių žodžių buvo skirta motinoms.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos narė Vitalija Praskorienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi gražiomis pavasarinės šventės akimirkomis.

Kur bebūtum – kitame pasaulio krašte ar už vandenyno, esi jaunas ar jau pražilęs – išgirdęs žodį MAMA pajunti jaukią šilumą...

Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijoje paminėta svarbi šventė – Motinos diena. Įžanginiu žodžiu ir sveikinimu mamoms šventę pradėjo neįgaliųjų draugijos pirmininkė Daiva Sipavičienė, kuri pasiūlė prisiminti ir pagerbti karo niokojamos Ukrainos verkiančias mamas.

Draugijos pirmininkė, ligi ašarų sujaudinusi, deklamavo eilėraštį apie kareivio galbūt paskutinį laišką mamai. D. Sipavičienė kiekvienai mamai įteikė po šokolado plytelę, pajuokaudama, kad tai naudinga širdžiai ir tinka prie kavos puodelio. Šventę pratęsė draugijos narė Danguolė Barauskienė, kuriai buvo patikėta vesti renginį.

Poezijos literatų ansamblis „Likimo palėpė“, vadovaujamas Selestinos Rimavičienės, skyrė gražiausius žodžius brangiausiam žmogui – mamai. Lyriškas dainas keitė Trečiojo amžiaus universiteto ansambliai „Gied­ra“ ir „Parapija“, vadovaujami energingosios Aldonos Sasnauskienės, kuri yra ir neįgaliųjų draugijos tarybos narė.

Jei per koncertą pilnutėlėje žiūrovų salėje aidėjo plojimai dainorėliams, literatams, tai žiūrint nuotaikingą komediją „Nei velnias, nei gegutė“ pagal Kazio Sajos kūrinį, žiūrovai leipo iš juoko. Visus vaidmenis atliko Trečiojo amžiaus universiteto lankytojai. Ilgai netilo plojimai atlikėjams.

Po renginio susėdome prie arbatos puodelio. Visi pritarė draugijos pirmininkės D. Sipavičienės žodžiams, kad geriausia dovana yra nuoširdus bendravimas, dėmesys žmogui ir teigiamos emocijos.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas