Radviliškis. Atsiskaitė už darbus ir pagerbė mamas

Koncertavo „Radviliškio bočių“ kapela.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė rašo apie draugijoje surengtą šventę.

Jau tapo tradicija prieš pat Motinos dieną Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijoje organizuoti renginį-susirinkimą. Šiemet taip pat vyko ataskaitinis susirinkimas ir Motinos dienos minėjimas. Renginį pradėjo draugijos vokalinis ansamblis „Gabija“, vadovaujamas Romos Apšegienės. Ansamblio narė Aldona Bliznikienė paskaitė eilių apie motiną, dainininkės atliko mamoms skirtą dainą. Draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė pristatė į renginį atvykusius svečius – savivaldybės merą Vytautą Simelį ir Socialinės paramos skyriaus vedėją Rasą Miškinienę.

Pirmininkė pateikė išsamią draugijos veiklos ataskaitą už 2021-uosius, supažindino su šių metų planais. Išklausius mero sveikinimų ir aktualios informacijos apie vykdomas bei planuojamas veiklas Radviliškyje, draugijos nariams kilo ne vienas klausimas. Jiems nesuprantama, kodėl kylant kainoms mūsų draugijai finansavimas ne didinamas, o kasmet vis mažesnis. Į pateiktus klausimus atsakinėjo ir meras, ir Socialinės paramos skyriaus vedėja.

Po diskusijų ir klausimų vėl koncertavo „Gabijos“ dainininkės ir svečiai – „Radviliškio bočių“ kapela. Jai pritarė visi susirinkusieji. „Bočių“ draugijos pirmininkė Rimantė Radavičienė sveikino visas susirinkusias mamas su Motinos diena.

Draugijos poetės Vitalija Puodžiūnienė ir Rima Danylienė skaitė savo kūrybos eiles. Vitalijos eilės buvo skirtos ne tik mamoms, bet ir karą išgyvenančiai Ukrainai. J. Bredulskienė įteikė gėlių mamoms, kurios augina ar prižiūri vaikus ir artimuosius su negalia. Žmonės, išsiilgę gyvo bendravimo, diskutavo ir aptarinėjo planuojamas veiklas prie arbatos puodelio, grožėjosi mūsų amatų būrelio narių sukurtais gaminiais.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas