Jonava. Mažos neįgaliųjų šventės

Jonavos neįgalieji noriai renkasi būrin.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Marius Glinskas „Bičiulystės“ skaitytojams papasakojo, kuo gyvena Jonavos rajono neįgalieji.

Ar įsivaizduojate, kad vienoje Omega-3 kapsulėje gali tilpti 15 rūšių natūralių sulčių? Apie natūralius vaistus ir netradicinio gydymosi nuo įvairių negalių būdus jonaviečiams pasakojo šią produkciją platinančios kompanijos atstovės Kristina, Regina, Viktorija. Ar pasiteisina? Pirmiausia galbūt į šį klausimą atsakys neįgaliųjų draugijos atstovai, kurie, skatinami socia­linių įgūdžių ugdymo veiklos gairių, aktyviai domisi alternatyviomis sveikatos stiprinimo galimybėmis.

Prieš keletą dienų draugijos nariai, pakviesti Jonavos globos namų darbuotojų, džiugiai praleido kelias valandas šioje svetingoje, nuolat savo gyventojų senatvę prablaškančioje įstaigoje. Čia klausytasi VšĮ „Sėkmės idėja“ dueto – smuikininkės Julijos Ivanovaitės ir klavesinininko Vilimo Norkūno atliekamos baroko laikais sukurtos muzikos. Talentingi muzikantai visiems pasakojo ir jų instrumentų atsiradimo istorijas.

Kitą dieną būrelis neįgaliųjų draugijos narių pravėrė Jonavos kultūros centro Meno galeriją, kur susitiko su jonaviškiais ir iš sostinės atvykusiais dailininkais, dalyvavo iš Šveicarijos krašto kilusio dailininko prof. Jono Butkevičiaus paro­dos atidaryme. „Nuostabu, kad šiais nestabiliais laikais, Ukrainos karo fone, yra tokių asmenybių, kuriančių tokius šviesus darbus“, – sakė draugijos pirmininkė Valerija Lopetienė.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas