Zarasų r. Dusetose – trečioji Aukštaitijos regiono neįgaliųjų draugijų sporto šventė

Sporto šventės dalyviai iš Ignalinos, Švenčionių ir Dusetų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laima Gorpinič su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi sporto šventės įspūdžiais.

Į Dusetų K. Būgos gimnazijos stadione surengtą Aukštaitijos regiono neįgaliųjų draugijų sporto šventę atvyko komandos iš Ignalinos, Švenčionių, Dusetų (Zarasų r.). Labai gaila, tačiau daugiau komandų iš Aukštaitijos regiono nesulaukėme. Sportininkų patogumui buvo pastatytos palapinės, pasirūpinta gaiviaisiais gėrimais.

Šventės dalyvių pasveikinti atvykęs Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas visiems linkėjo sėkmės sportuojant, pasidžiaugė gera nuotaika, noru susiburti ir perdavė sporto entuziasto Zarasų mero Nikolajaus Gusevo nuoširdžius linkėjimus bei padėkos raštą garbiausiam pagal amžių sportininkui Algirdui Jonui Bajarūnui. Gražių varžybų linkėjo ir su sporto švente sveikino Dusetų seniūnas Darius Steponavičius.

Sporto šventės dalyviams buvo parengtos nuotaikingos ir aktyvios sportinės rungtys: smiginis, baudų mėtymas į krepšį, lankų mėtymas į taikinį, teniso kamuoliukų nešimas, rankų lenkimas, pasunkintų kamuolių mėtymas į lanką. Rungtims vadovavo ir teisėjavo patyrę sporto vadovai: vyriausiasis teisėjas Eugenijus Deksnys, teisėjai Vidas Čekas, Olivijus Čypas.

Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos Dusetų sportininkus visose rungtyse lydėjo sėkmė. Jokūbas Gimbickas iškovojo net 6 medalius: baudų mėtymo į krepšį ir smiginio rungtyse laimėjo I vietas, lankų mėtymo į taikinį, teniso kamuoliukų nešimo, rankų lenkimo varžybose iškovojo II vietas, pasunkintų kamuolių mėtymo į lanką rungtyse – III vietą. Gintarui Talkačiauskui atiteko 5 medaliai: lankų mėtymo, teniso kamuoliukų nešimo, pasunkintų kamuolių mėtymo į lanką rungtyse jis laimėjo I vietas, smiginio – II vietą, rankų lenkimo rungtyje – III vietą. 2 medalius iškovojo Zenona Steponavičienė (II vieta pasunkintų kamuolių mėtymo į lanką, III vieta smiginio rungtyje). Po 1 medalį laimėjo Rimas Namajuška (I vieta rankų lenkimo rungtyje), Polina Jankūnienė (I vietą rankų lenkimo rungtyje) ir Viktor Gorpinič (II vieta pasunkintų kamuolių mėtymo į lanką rungtyje).

Susumavus visus sporto varžybų rezultatus paaiškėjo, kad I komandinę vietą ir taurę iškovojo Zarasų rajono neįgaliųjų draugija. II vietą laimėjo Švenčionių rajono neįgaliųjų draugija, pelniusi 10 medalių, III komandinė vieta atiteko Ignalinos rajono neįgaliųjų draugijai, iškovojusiai 8 medalius. Džiugu, kad visose varžybų rungtyse dalyvavo Švenčionių r. neįgaliųjų draugijos pirmininkė Teresa Špakova ir Ignalinos r. neįgaliųjų draugijos pirmininkė Regina Slabadienė.

Ši šventė – ne tik pasivaržymo, bet ir bendravimo, susitikimo, bendruomeniškumo pavyzdys. Tokie renginiai dar labiau visus suvienija, pakelia nuotaiką, dovanoja linksmas ir džiugias akimirkas, skatina daugiau judėti.

Nuoširdūs padėkos žodžiai skambėjo šventės organizatoriui LKSKA „Nemunas“, Dusetų sporto klubo „Ainiai“ vadovui Eugenijui Deksniui, Zarasų r. neįgaliųjų draugijos pirmininkei Vilhelminai Dubnikovai.

Vilijos Visockienės nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas