Kėdainiai. Vaikams padovanojome trupinėlį džiaugsmo

Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos mažieji nariai smagiai iškylavo.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Daiva Sipavičienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi emocijomis iš mažiesiems draugijos nariams skirtos edukacinės išvykos.

Baigiantis paskutiniam vasaros savaitgaliui Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos negalią turintys vaikučiai su savo mamytėmis ir trys vaikai iš ukrainiečių šeimos vyko į kelionę. Jie lankėsi Kėdainių rajone esančiame pramogų ir poilsio parke „Adomaitynė“, kur grožėjosi gyvūnėliais, paukšteliais, juos maitino, kai kuriuos ir glostė. Vaikai buvo pasiėmę obuolių, morkų, salotų, kopūstų. Mamoms darbo taip pat netrūko. Jos į kibirėlius pjaustė daržoves, kad vaikai galėtų maitinti gyvūnėlius ir paukštelius. Beveik dvi valandas trukęs apsilankymas parke buvo nuostabus. Vaikučiai susidraugavo, buvo linksmi, patenkinti, laimingi.

Toliau jų laukė edukacinė pramoga Sirutiškio kavinėje „Raganė“. Vaikai, užsirišę prijuostes, tapo šeimininkais: patys minkė tešlą, darė picas. O kol jos kepė, mažieji linksminosi žaidimų kambarėlyje. Picos iškeptos – laikas valgyti. „Skanumėlis, puiku!“ – buvo girdėti džiugūs vaikų balsai.

Dar viena edukacija – pagrandukų kepimas. Pats įdomiausias, didelio susikaupimo vertas darbas – pagrandukų marginimas maistiniais dažais. Vaikai varžėsi, kas įdomiau papuoš pagranduką. Laikas neprailgo. Kol mažieji atlikinėjo užduotis, mamos bendravo, klausėsi ukrainietės Olios pasakojimų ir vaišinosi kaimiška gira.

Esu labai laiminga, kad vaikams galėjau padovanoti bent trupinėlį džiaugsmo.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas