Marijampolė. Varžėsi tradicinėje „Olimpinėje mylioje“

Į „Olimpinę mylią“ susirinko beveik 100 dalyvių.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Marijampolės savivaldybė informuoja apie įvykusias tradicines sporto žaidynes.

Marijampolėje vėl vyko tradicinės žmonių su negalia sporto žaidynės „Olimpinė mylia“, kuriose dalyvavo negaliųjų organizacijų komandos iš Marijampolės, Kauno, Vilkaviškio, Kalvarijos ir Trakų.

„Olimpinės mylios“ renginį organizavo Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugija kartu su Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubu „Siekis“.

Marijampolės sporto centro „Sūduva“ stadione 90 dalyvių savo jėgas išbandė 14-oje įvairių rungčių.

Puikią saulėtą rudenišką dieną į sporto žaidynes susirinkusius dalyvius pasveikino savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Nerijus Mašalaitis ir skyriaus specialistė Kristina Gurauskienė, Sporto centro direktorius Karolis Pauža. Jie linkėjo išbandyti savo jėgas, puikiai praleisti laiką, pasiekti geriausių rezultatų ir kartu įveikė vieną iš rungčių – tradicinę „olimpinę mylią“ aplink stadioną.

Daugiau kaip 20 metų vykstančiose žaidynėse komandos dalyvavo ir siekė geriausių rezultatų žiedų mėtymo, kroketo, smiginio, baudų mėtymo, šaškių, diskgolfo, rankų lenkimo ir kitose rungtyse

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad nugalėjo Marijampolės I grupės neįgaliųjų draugijos komanda, antroje vietoje – klubas „Siekis“, trečioje – „Santaka“ iš Kauno.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas