Jonava. Mezgami nauji socialiniai ryšiai

Jonavos neįgaliųjų draugijos vokalinis ansamblis „Lietava“ išdainavo beveik visą savo repertuarą.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Marius Glinskas „Bičiulystei“ parašė apie Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos dainorėlių išvyką į Kėdainių rajoną.

Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos vokalinio ansamblio „Lietava“ dainos skamba ne tik savo, bet ir kaimyniniame Kėdainių rajone. Neseniai jonaviečius svetingai sutiko Angirių bendruomenės žmonės – tiek jaunimas, tiek kaimo senbuviai.

Angiriai – nedidelė gyvenvietė Josvainių seniūnijoje. Prieš keletą metų Europos Sąjungos lėšomis susirentę nedidelį jaukų pastatą savo kultūriniams renginiams, vietos šventėms, angiriečiai nutarė susitikti ir su dainingais kaimynais. Juolab kad jų kraštietė Ramutė Aušrotaitė–Šilkaitienė neseniai tapo Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja.

O tą vakarą gausiai į salę susirinkusiems bendruomenės nariams „Lietava“ išdainavo beveik visą savo repertuarą. Nepašykštėta ir poetinių intarpų apie išeinančią vasarą, rudens godas. Nuskambėjo viena ukrainiečių liaudies daina, kurią jonaviečiai dabar mokosi atlikti ukrainiečių kalba.

Kokią perspektyvą turi draugijos draugystė su bendruomene, laikas parodys. Kaip teigė angiriečių bendruomenės pirmininkė, šių bendruomenės namų įkūrėja Irina Mažeikienė, turbūt galima bus pasiplanuoti įvairių veiklų, suburiančių kaimo ir miesto žmones, neabejingus kultūrai.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas