Varėna. Parodytas dėmesys žmonėms su negalia

Varėnos rajone paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Varėnos r. neįgaliųjų draugijos narė Laima Jezepčikaitė rašo, kaip Neįgaliųjų diena paminėta Varėnoje.

Varėnos neįgalieji Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną paminėjo gruodžio 1-ąją socia­linių paslaugų centre. Tokia diena reikalinga tam, kad būtų atkreiptas dėmesys į žmones su negalia.

Varėnos rajono neįgaliųjų draugija vienija 300 žmonių. Šventėje dalyvavo apie 40 žmonių su negalia. Jie visi gavo sieninius kalendorius apie sveikatą. Šventę pradėjo draugijos pirmininkas Vytautas Dumbliauskas. Jis pristatė savo metinę ataskaitą, skaitė pranešimą „Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena“. Aldona Piliuvienė supažindino su revizijos komisijos ataskaita už 2021 metus.

Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė rajono mero pavaduotojas Giedrius Samulevičius, administracijos direktorius Alvydas Verbickas, Seimo narys Juozas Baublys, socialinių paslaugų centro direktorė Dovilė Barčiukienė. Šių eilučių autorė skaitė savo kūrybos eilėraštį „Gyvenimas“. Šventėje taip pat dalyvavo socialinių paslaugų centro direktorės pavaduotoja Ramunė Pilelienė, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ pirmininkė Nijolė Versockienė. Po minėjimo koncertavo ansamblis „Atgaja“. Pasibaigus renginiui visi buvo pakviesti prie vaišių stalo.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas