Auksinio rudens akimirkos

Šilutiškių neįgaliųjų draugija rudenėlio šventę minėjo laive.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šilutės r.:

Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos narė Aldona Petkienė „Bičiulystei“ rašo apie draugijos pramogas atėjus rudeniui.

Nors vasara šiais metais nepagailėjo lietaus ir sutrukdė poilsiautojams numatytas pramogas, užtat rudenėlis negaili šiltų saulės spindulėlių, tartum atiduodamas viską, ko pagailėjo lietinga vasara. Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos kolektyvas, vadovaujamas pirmininkės Laimos Micienės, pagaliau sujudo ir 45 draugijos nariai 5 dienas praleido prie jūros Šventosios mokymo ir reabilitacijos centre. Čia neįgalieji gėrėjosi žaismingomis jūros bangomis, kvėpavo pušyno aromatu, vakarais turiningai leido laisvalaikį kar­u su Kėdainių neįgaliaisiais, užmiršę šaltas ir lietingas vasaros dienas.
Mūsų draugija turi gražią tradiciją švęsti rudenėlio šventę, o kad būtų įdomiau, pirmininkė pasiūlė ją surengti laive, gražių marių bangų apsuptyje. Ilgai laukti neteko – vos pakabinome skelbimą, tuoj susirinko visi 47 šventės dalyviai. 2 nariai (jau senjorai) laivu plaukė pirmą kartą gyvenime. Kelionės pradžia – Rusnė, o toliau – neužmatomas vanduo.
Popietės metu buvo pakrikštyti rugsėjo mėnesį į draugiją įstoję 5 nariai. Žaidėme žaidimus, darbuotojos Nijolės Jakštienės armonikos garsams pritariant visi keleiviai linksmai dainavo. Laivui sustojus prie kranto kepėme dešreles, jas užkandome rudens gėrybėmis, o laivo kapitonas vaišino savo firmine žuviene. Sugrįžę į draugiją visi švytinčiais veidais dėkojo pirmininkei L. Micienei už linksmą kelionę. Išsikirstėme su viltimi šį rudenį sulaukti dar vienos kelionės.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt