Jau supynėm metų pynę

Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Ramutė Sarapinavičienė padėkojo aktyviems draugijos nariams.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kazlų Rūda:

„Bičiulystei“ parašiusi Milda Kiškienė papasakojo apie Neįgaliųjų draugijos veiklą, pasidalijo Tarptautinės neįgaliųjų dienos įspūdžiais.

Nė nespėjome apsižvalgyti, o jau baigiasi metai. Geri jie buvo: vykome į ekskursijas, teatrus, sporto šventes, ilsėjomės prie jūros, koncertavome. Lapkričio mėnesį lankėmės Vilniuje, žūrėjome ,,Žydrąjį Dunojų“. Širdis užbūrė nepakartojama J. Štrauso muzika.

Šilta ir gera mūsų draugijoje. Kiekvieną savaitę renkamės į darbščiųjų rankų būrelį. Ateiti traukia ne tik noras išmokti kažko naujo, bet ir, svarbiausia – bendras mūsų širdžių plakimas. Greitai didžiosios metų šventės, ruošiame lauknešėlius sunkiausios negalios draugijos nariams.

Tarptautinę neįgaliųjų dieną visi tradiciškai rinkomės į Kazlų Rūdos bažnytėlę, kur meldėmės už mirusius draugijos narius, prašėme sveikatos ir Dievo palaimos gyviesiems. Bažnyčioje mus pasveikino pradinės mokyklos mokiniai, pagiedojo giesmelių. Su šia mokykla mes draugaujame jau šeštus metus.

Po šv. Mišių mūsų laukė Kazlų Rūdos viešojoje bibliotekoje. Neįgaliųjų dienos proga visus susirinkusiuosius sveikino Kazlų Rūdos meras Vytautas Kanevičius, Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Judita Simonavičienė, socialinės paramos centro ir „Carito“ direktorė Renata Andriušienė, senjorų klubui vadovaujanti savivaldybės tarybos narė Ramutė Vinikienė.

Neįgaliųjų draugijos pirmininkė dėkojo savivaldybės vadovams, visiems dirbantiems draugijoje, dalyvaujantiems įvairiose veiklose, darbščiųjų rankų būrelio narėms (už numegztas kojines sunkiai vaikštantiems draugijos nariams), meno kolektyvams.

Šventiniame renginyje tradiciškai pasveikinti jubiliejus švenčiantys neįgalieji. Antrą pusmetį tokių buvo net 22. Jiems įteiktos gėlės ir kuklios dovanėlės, o 70 ir 80 metų sulaukusiesiems – ir mero asmeniniai sveikinimai.

Smagų koncertą surengė Lekėčių laisvalaikio centro ansamblis „Mikyta“ (vad. Rasa Pužauskienė ir Regimantas Ramanauskas), Jūrės kaimo kapela „Medlieva“ (vad. Danutė Berteškienė), atliekamomis melodijomis džiugino menų mokyklos mokytojai, senjorų klubo daininkai.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt