Pasveikinti atvykusieji, pagerbti išėjusieji

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Lazdijai:

Palydint rudenį ir pasitinkant žiemą mūsų laukia susikaupimo ir apmąstymo mėnuo – Adventas. Laukiame šv. Kalėdų ir Naujųjų metų. Šio laukimo tėkmėje neįgalieji mini savo šventę – Tarptautinę neįgaliųjų dieną.

Šią šventę paminėti Lazdijų rajono neįgaliųjų draugijos nariai susirinko į viešosios bibliotekos salę. Šventės dalyvius ir svečius pasveikino draugijos pirmininkė Onutė Černiauskienė.

Tylos minute buvo pagerbti Neįgaliųjų draugijos nariai, išėję į amžinybę. O jų netekome išties nemažai. Tai pirmieji rajono neįgaliųjų draugijos vadovai Juozas Valentukonis, Vladas Mikelionis; buvę draugijos tarybos nariai Juozas Burdinas, Nijolė Vilgockienė, Jonas Kučinskas, Jonas Bernackas ir kiti. O šių metų lapkričio 2 d. į paskutinę kelionę palydėtas ilgametis draugijos pirmininkas Jonas Ambrasiūnas.

Draugijos pirmininkė O. Černiauskienė pasidžiaugė nuveiktais darbais, dėkojo rajono savivaldybei, jos vadovams, rėmėjams, tarybos nariams ir aktyviems neįgaliesiems. Tik bendrų pastangų dėka judama į priekį, integruojama vis daugiau neįgaliųjų.

Šventės dalyvius nuoširdžiai pasveikino rajono meras Artūras Margelis. Jis pabrėžė, kad rajono neįgaliųjų draugija yra viena aktyviausių nevyriausybinių organizacijų rajone. Į ją turėtų lygiuotis ir kiti. Aktyviausiems draugijos nariams meras įteikė padėkos raštus ir krepšelį su vaišėmis.

Šventėje dalyvavo Socialinės paramos skyriaus vedėja Lina Margelienė, Lietuvos neįgaliųjų draugijos valdybos narė Alytaus miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Daiva Latvytė, rajono savivaldybės tarybos narės Janina Rožukienė ir Jūratė Juodzevičienė, Socialinių paslaugų centro direktorė Renata Rudienė, daugiavaikių šeimų bendrijos vadovė Eugenija Rėkuvienė.

Pagarbos ir padėkų sulaukė rėmėjai.

Visiems svečiams ir šventės dalyviams įteikti draugijos darbščiųjų rankų būrelio pagaminti suvenyrai.

Neįgaliųjų draugijos ansamblis „Atjauta“ ir Veisiejų seniūnijos Barčių kaimo bendruomenės dainininkės dovanojo turiningus koncertus. Kiekviena padainuota daina sulaukė karštų plojimų. Toliau tęsėsi vakaronė. Šventės dalyviai vieni kitiems linkėjo stiprios sveikatos, prasmingų švenčių.


Juozas RASIULIS

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt