Šventė tęsiasi

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Svaja“ džiugina savo krašto žmones.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tauragė:

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys ir ansamblio dainininkas Vladislovas Kirkickas rašo apie ansamblio veiklą.

Po šaunaus pasirodymo Tauragėje vykusiame „Vilties paukštės“ koncerte šio miesto neįgaliųjų ansamblis „Svaja“ tęsia savo koncertinę veiklą.

Kai mus pakvietė padainuoti Žygaičių miestelio neįgaliųjų bendruomenė, labai apsidžiaugėme. Tai buvo smagus ir įsimintinas koncertas, kurio metu sulaukėme daug palaikymo ir plojimų.

Jau kitą vakarą koncertavome Tauragės rajono Dapkiškių bendruomenės narių jubiliatų šventėje. „Svajos“ ansamblio lyrinės melodijos išjudino šventės dalyvius, kurie ne tik pritarė dainininkams, bet ir šoko. Ypač daug plojimų sulaukė balsingų ansamblio vyrų atliekamos dainos. .

Jaudinantis susitikimas laukė Lauksargių senelių globos namuose. Nedidelėje globos namų salėje, kuri labiau primena koplyčią, vos tilpo visi norintys pasiklausyti mūsų atliekamų kūrinių. Juk nedažnai senelius aplanko meno kolektyvai. Vos judantys senjorai labai susidomėję klausėsi mūsų atliekamų jų jaunystėje dainuotų dainų. Kai kurie net ašarą nubraukė. O po koncerto gavome labai netikėtą dovaną – viena globos namų gyventoja padovanojo savo eilėraščių rinkinį. Ansambliečiai pažadėjo knygelę perskaityti ir kai kurias eiles sudainuoti.

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Svaja“, vadovaujamas energingo Almuto Šilerio, žada ir toliau džiuginti savo krašto žmones, dovanoti jiems gražias dainas ir gerą nuotaiką.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt