Pirmininkas išsaugojo neįgaliųjų pasitikėjimą

Renginio dalyvius džiugino „Atgaivos“ ansamblis.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Varėna:

„Bičiulystei“ laišką atsiuntusi Laima Jezepčikaitė pasidalijo Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimo, draugijos pirmininko rinkimų įspūdžiais.

 

Neįgalieji savo balsus atidavė už dar vienai kadencijai pirmininku perrinktą Algį Ulbiną.

Varėnos rajono neįgaliųjų draugija Tarptautinę neįgaliųjų dieną paminėjo socialinių paslaugų centre. Šiame renginyje dalyvavo apie 50 neįgaliųjų.

Neįgaliųjų draugijos pirmininkas Algis Ulbinas tarė sveikinimo žodį, pristatė savo metinę ataskaitą apie šiemet nuveiktus darbus.Vėliau vyko tarybos, pirmininko ir revizijos komisijos rinkimai. Pasikeitė tik revizijos komisija, o taryba ir pirmininkas liko tie patys – už juos balsavo dauguma.

Advento programą parengė ir vedė Vidutė Stadalnykienė su neįgaliųjų ansambliu „Atgaiva“, vadovaujamu Daivos Kielienės. „Atgaiva“ šiemet atstovavo Varėnos draugijai „Vilties paukštėje“, aktyviai dalyvauja kituose renginiuose.

Vėliau koncertavo liaudiškos muzikos kapela „Paparcis“, vadovaujama Algio Glavicko. Kadangi renginys vyko advento laikotarpiu, šventės dalyviai muzikantams pritarė tik palinguodami. Šio straipsnio autorė yra sukūrusi ne vieną eilėraštį, todėl neįgaliųjų renginyje padeklamavo kūrinių apie Dzūkiją ir Matuizų kaimą.

Po rinkimų visi sveikinome Varėnos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininku vėl išrinktą A. Ulbiną. Jis neįgaliesiems vadovauja jau 20 metų. Tai atsakingas, tolerantiškas, labai šiltas, bendraujantis žmogus, todėl ir sveikinimų pasipylė kaip iš gausybės rago. Neįgaliesiems ir pirmininkui sėkmės linkėjo Varėnos mero pavaduotojas Giedrius Samulevičius, Socialinės paramos skyriaus vedėja Danutė Mazaliauskienė, kuri įteikė mero padėką, socialinių paslaugų centro direktorė Dovilė Barčiukienė. Kolektyvas „Atgaiva“ savo sveikinimus palydėjo daina „Kokiais keliais bekeliaučiau“. Pirmininkas džiaugėsi per 20 metų užsiauginęs didelę šeimą – dabar draugija vienija 316 narių. Renginio dalyviai kartu nusifotografavo, ilgai ir šiltai bendravo prie kavos puodelio.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt