Šventinę dieną – šilti sveikinimai

Šventės dalyviai nestokojo geros nuotaikos.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Druskininkai:

Ramutė Saveikienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi Tarptautinės neįgaliųjų dienos įspūdžiais.

Druskininkų savivaldybės neįgalieji Tarptautinę neįgaliųjų dieną paminėjo gruodžio 2-ąją. Neįgaliųjų draugijos pirmininkas Raimundas Tenenis pasveikino susirinkusius bičiulius ir palinkėjo būti sveikesniems, daugiau bendrauti, iškilusias prob­lemas spręsti kartu. Tylos minute buvo pagerbti iškeliavusieji Amžinybėn.

Pirmininkas perskaitė Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkės Jelenos Ivančenko atsiųstą sveikinimą. Gavome sveikinimą ir nuo Seimo narių Zenono Streikaus ir Viktoro Rinkevičiaus.

Renginyje dalyvavo Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Baranauskienė. Pasveikinusi renginio dalyvius, ji priminė, kad savivaldybė artimiausiu metu planuoja plėsti socia­lines paslaugas neįgaliesiems. Bus įgyvendinami 3 projektai: bus pradėtos teikti integralios pagalbos neįgaliesiems paslaugos, atsiras savarankiško gyvenimo namai ir dienos cent­ras neįgaliesiems.

Neįgaliuosius pasveikino „Sodros“ atstovė Renė Vavženavičienė. Bendrijos „Druskininkų viltis“ pirmininkė Loreta Sadauskienė su savo komanda atnešė rankų darbo dovanų.

Gražių žodžių negailėjo buhalterė Ona Korchovienė. Buvo pasveikinti ir jubiliatai. O šiais metais jų net dvylika. Negalėję ateiti neįgalieji bus aplankyti ir pasveikinti namuose.

Neįgaliųjų draugijos ansamblio vadovas Algimantas Padegimas skaid­rino nuotaiką dainomis. Prie saldumynais ir vaišėmis nukrauto stalo šventės dalyviai dalijosi savo įspūdžiais, rūpesčiais ir džiaugsmais.

Dėkojame draugijos šventę parėmusioms įmonėms ir organizacijoms.

Už Druskininkų savivaldybės neįgaliųjų draugijos narius, visus negalią turinčius žmones Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje buvo aukotos šv. Mišios.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt