Padėkota aktyviausiems draugijos nariams 

Nuotaikingas Šiaulių Parkinsono draugijos kalėdinis renginys.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šiauliai:

Šiaulių Parkinsono draugijos pirmininkė Zita Vaidilienė „Bičiulystei“ papasakojo apie surengtą kalėdinį renginį.

Šventėje dalyvavo Šiaulių konsultacinės poliklinikos vedėjas neurologas, Šiaulių Parkinsono draugijos globėjas A. Lukošaitis, Šiaulių nevyriausybinių organizacijų koalicijos viceprezidentė G. Čekatauskienė, Šiaulių širdininkų klubo atstovė. Renginį vedė šių eilučių autorė.

Popietėje buvo pasveikinti jubiliatai, gimtadienį šventusieji. Padėkos raštai buvo įteikti 2016 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto vykdytojams, veiklų vadovams, aktyviausiems projekto dalyviams, ansamblio „Auksinio rudens melodijos“ ir kapelos „Savi“ muzikantams bei dainininkams, mėgėjų teatro „Devyni žolynai“ artistams, rankdarbių ir amatų būrelio „Odos dizainas“ lankytojoms.

Visus metus projekto dalyviai aktyviai dalyvavo įvairiose projekto veiklose, koncertavo miesto, nevyriausybinių organizacijų renginiuose, o savo rankų darbo gaminiais galėjome didžiuotis miesto.

Popietėje Kalėdų senelis, geroji fėja ir snieguolė su nykštuku visiems dalyviams padovanojo po dovanėlę. Mėgėjų teatro „Devyni žolynai“ artistai parodė humoristinę komediją „Poliklinika“. Prie šventinio stalo renginio dalyviai bendravo, dalijosi įspūdžiais, dainavo ir šoko, pamiršę savo bėdas, rūpesčius ir negalią.

Dėkojame visiems Šiaulių Parkinsono draugijos rėmėjams, kurie prisidėjo prie šventinės popietės. Taip pat esame dėkingi Lietuvos Parkinsono draugijos pirmininkei profesorei neurologei V. Valeikienei, pirmininkės pavaduotojai A. Gurklytei-Razmienei už draugijos narių R. Granauskienės ir A. Orlausko kelionę į Estijos žiemos stovyklą, iš kurios jie parsivežė daug įspūdžių, sužinojo apie Piarnu miesto Parkinsono draugijos veiklą.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt