Surengtas tradicinis neįgaliųjų bočios turnyras

Neįgaliųjų bočios turnyro atidarymas.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškis:

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė „Bičiulystei“ parašė apie sporto varžybų sezoną pradėjusį tradicinį neįgaliųjų bočios turnyrą.

 

Susitinka 1 ir 2 vietų laimėtojai.

Radviliškio miesto sporto arenoje vyko jau trečiasis bočios žaidimo turnyras, skirtas Nepriklausomybės dienai paminėti. Jį organizavo Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro dienos užimtumo skyrius, vadovaujamas Dariaus Palucko. Šiemet turnyre dalyvavo 16 komandų – apie 60 dalyvių iš Radviliškio, Pakruojo, Pasvalio rajonų neįgaliųjų draugijų, Kuršėnų sporto klubo „Atgaiva“, Šiaulių miesto sporto klubo „Entuziastas“, Rokiškio neįgaliųjų sporto klubo „Olimpija“, Raseinių neįgaliųjų dienos centro, Radviliškio diabeto klubo „Likimas“, Radviliškio dienos užimtumo skyriaus.

 

Čempionai – Šiaulių ,,Entuziasto“ komanda.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugiją puošia dvi mūsų vyrų laimėtos nugalėtojų taurės. Šiemet tikėjomės, kad ir trečioji taurė liks Radviliškyje, bet Šiaulių miesto neįgaliųjų sporto klubo „Entuziastas“ komanda buvo stipresnė ir tapo geriausia. Na, o mūsų komandos irgi neliko be apdovanojimų – moterys pasipuošė bronzos medaliais, o vyrai užėmė antrąją vietą.

Šiuo turnyru prasidėjo varžybų sezonas. Smagu buvo susitikti likimo draugus iš kitų rajonų, pabendrauti, pasidalyti įspūdžiais ir naujienomis. Lauksime kitų varžybų ir naujų susitikimų.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt