Smagi meilės dienos popietė

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijoje nuotaikingai paminėta Valentino diena.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tauragė: 

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas parašė apie nuotaikingą šventę.

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijoje veikia keletas būrelių, kuriuose neįgalūs žmonės pagal sugebėjimus ir poreikius pasirenka jiems patinkančias veiklas. Vienas iš tokių – saviraiškos ir kūrybos lavinimo būrelis, kuriam vadovauja ilgametė kultūrinių renginių organizatorė ir vedėja Danutė Norgailienė. Šio būrelio iniciatyva buvo surengta smagi Valentino dienos popietė. Kukliose draugijos patalpose vos tilpo visi norintys pabūti ir pabendrauti.

Popietę linksmu pasveikinimu pradėjo draugijos pirmininkas Kęstutis Petkus. Jis visiems palinkėjo meilės, sveikatos ir kiekvienam šventės dalyviui padovanojo po gražią širdelę.

Nuotaiką dar labiau pakylėjo sodraus vyriško baritono savininko Edvardo Gasinsko atliekama meilės daina ir už širdies griebiančios eilės. Vežimėliu judanti Regina Gavėnytė paskaitė jautrią baladę apie du įsimylėjėlius, o Onutės Kurlinkienės dek­lamuojamos eilės nepaliko nė vieno abejingo.

Vyko meilės loterija, kuriai klausimus paruošė būrelio narys Algirdas Bruklys. Be to, šventės dalyviai rungėsi dainos apie meilę konkurse. Jame nebuvo nei nugalėtojų, nei pralaimėjusių – visi tapo prizininkais.

O vaišių stalą, prie kurio ir vyko smagus renginys, skoningai paserviravo ir širdelėmis papuošė draugijos tarybos narė puiki šeimininkė Zita Eskirtienė.

Ilgai skambėjo dainos, skaitomų eilių posmai, sukosi linksmos poros.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas