Mūsų darbštuolė

Vilkaviškio krašto neįgalių žmonių draugijos Gražiškių padalinio vadovė Onutė Liukinevičienė noriai dalijasi savo patirtimi.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vilkaviškis:

Regina Matulienė pasakoja apie Vilkaviškio krašto neįgalių žmonių draugijos Gražiškių padalinio vadovę Onutę Liukinevičienę.

Vilkaviškio krašto neįgalių žmonių draugijoje yra daug darbščių ir geranoriškų žmonių. Nesvarbu, ar žmonės gyvena Vilkaviškio mieste, ar provincijoje. Viena iš jų – Gražiškių padalinio vadovė O. Liukinevičienė. Ji savo veiklą pradėjo neseniai, tačiau atokiame rajono kampelyje jau spėjo paskleisti savo širdies šilumą.

Onutė dirba Gražiškių savipagalbos ir užimtumo grupės vadove. Jos rankdarbiai yra žinomi ne tik Vilkaviškio rajone, bet ir už jo. Labai gražių mezginių moteris buvo pristačiusi į Vilkaviškio miesto kultūros centre vykusią kalėdinę mugę. Dar jos dirbiniai puikavosi Vilkaviškio turizmo centro surengtoje mugėje. O. Liukinevičienė yra labai reikli, kūrybinga, draugiška ir sumani. Per gana trumpą laiką ji suspėjo pamokyti visą būrį savo padalinio narių. Jeigu prireikia transporto, Onutė su malonumu pavėžėja.

O. Liukinevičienė labai glaudžiai bendradarbiauja su Gražiškių seniūnijos seniūne Romute Didvaliene, kuri visada nuoširdžiai padeda. Už tai jai norime padėkoti.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas