Išvyka į Vilnių

Jiezno neįgalieji aplankė Valstybės pažinimo centrą.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Jieznas: 

Jiezno žmonių su negalia sąjungos tarybos narė Sigutė Kimbirauskienė rašo apie daug įspūdžių suteikusią išvyką į Vilnių.

Jiezno žmonių su negalia sąjunga – nuolat keliaujanti ir ieškanti naujų gerų emocijų organizacija. Vasario mėnesį vykome aplankyti Vilnių, pamatyti dar neregėtų ir naujų vietų. Viena tokių – Prezidentūroje įsikūręs Valstybės pažinimo centras, skaičiuojantis pirmuosius gyvavimo metus. Moderniame muziejuje, pasitelkiant šiuolaikines technologijas, pristatoma, kaip veikia demokratiška valstybė, kaip ją kuriant ir valdant dalyvauja piliečiai. Lankytojai kviečiami tyrinėti ekspoziciją savarankiškai, dalyvauti pažintinėse ekskursijose, edukaciniuose užsiėmimuose. Ekskursijos metu džiaugėmės ne tik įdomiu muziejumi, bet ir mūsų žmonių gebėjimu naudotis išmaniosiomis technologijomis. Planšetiniai kompiuteriai, suteikiantys daug papildomos informacijos apie Valstybės pažinimo centrą, nenustebino ekskursijoje dalyvavusiųjų.

Jiezno žmonių su negalia sąjungos pirmininkė Augenija Stoškuvienė organizuodama ekskursijas neapsiriboja vien edukacine programa. Sekmadienio išvyka į Vilnių baigėsi Nacio­naliniame dramos teat­re, kur žiūrėjome vienos dalies spektaklį „Sapnas“ pagal to paties pavadinimo A. Strindbergo pjesę. Jaunieji aktoriai taip sugebėjo įtraukti į spektaklį, kad kiekvieną akimirką įsitempę laukėme, koks bus kitas siužeto posūkis. Iš nuostabaus reginio išsinešėme daugybę nenusakomų įspūdžių ir puikių emocijų.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas