Kurkime grožį kartu

Trakų neįgaliųjų centro moteris papuošė mieste veikiantys grožio salonai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Trakai:

„Bičiulystei“ atsiųstame Trakų neįgaliųjų užimtumo centro darbuotojų ir lankytojų laiške džiaugiamasi daug malonių emocijų suteikusia pavasarine akcija.

Pagaliau sulaukėme pavasario, čiurlenančio vandens, atskrendančių paukščių, bundančios gamtos. Atgimsta grožis...

Trakų neįgaliųjų užimtumo centras kartu su šiame mieste įsikūrusiais grožio salonais organizavo akciją „Kurkime grožį kartu“. Jos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į ypatingą žmonių su negalia grožį, jų norą būti visuomenės dalimi. Akcijoje dalyvavo grožio salonai „Fortūna“, „Grožio oazė“, „Pas Eriką“, „Pas Aliną“, „Tiamo“, „Meilės simfonija“, „Anželikos ir Mariaus“ kirpyklėlė, Trasalio grožio salonas. Sėkmė dalyvauti šioje akcijoje nusišypsojo: Alai Andrejavai, Miglei Miniotaitei, Rimai Pulauskaitei, Laimai Banuškevičiūtei, Dianai Petkevičiūtei, Gintarei Aleksaitei, Jadvygai Sakuto ir Irenai Jeršovai.

Neįmanoma aprašyti moterų akyse žėrinčio džiaugsmo. Kai kurioms atsirado galimybė pirmą kartą gyvenime apsilankyti grožio salone, pajusti profesionalių kirpėjų dėmesį. Moterims ir merginoms buvo nemokamai sumodeliuotos šukuosenos, sutvarkyti antakiai, padarytas manikiūras bei makiažas.

Organizuodami akciją nesitikėjome tokio palaikymo, geranoriškumo ir nuoširdumo. Akcijoje sutiko dalyvauti visi grožio salonai, į kuriuos kreipėmės.

Grožio kūrėjų teiravomės apie akcijos metu kilusius jausmus ir sulaukėme įvairių atsakymų: „visuomet gera daryti gera“, „aš visuomet stengiuosi daryti gera ir manau, kad yra daug žmonių, nuoširdžiai darančių gerus darbus“, „malonu padaryti kažką, kas suteiks žmogui laimės ir džiaugsmo“. O visoms moterims palinkėjo džiaugtis, mylėti, rūpintis savimi, žydėti, švytėti ir spinduliuoti moterišku grožiu.

Prisijungiame prie linkėjimų. Dėkojame grožio salonų darbuotojams už dalyvavimą akcijoje ir suteiktą galimybę centro moterims pasijusti gražiomis.

Pasidalykite iš širdies sklindančia šiluma, švelnumu, gerumu – nugalėkite liūdesį, neviltį, nusivylimus. Sveikiname visus su atėjusiu pavasariu!

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas