Įsimintina Kovo 11-oji

Vilkaviškyje iškilmingai paminėta Kovo 11-oji.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vilkaviškis: 

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valė Masiliūnienė rašo, kaip buvo paminėta Kovo 11-oji Vilkaviškyje.

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos ansamblietės ir nariai prisijungė prie akcijos ,,Miestą nuspalvinkim Laisvės spalvomis“. Eisena prasidėjo prie Vilkaviškio kultūros centro. Išlydėti baikerių su valstybinėmis vėliavomis susirinko nemažas būrys vilkaviškiečių. Atėjome ir mes, ansambliečiai, nešini pačių nertomis Lietuvos vėliavėlėmis. Baikerių kolonai pajudėjus prasidėjo Valstybinės vėliavos kelionė Vilkaviškio miesto gatvėmis ir gatvelėmis. Po išlydėtuvių nešini vėliavėlėmis ėjome į J. Basanavičiaus aikštę, kur visus mus sutiko Vilkaviškio miesto seniūnas Remigijus Kurauskas ir tarybos narys Dainius Gražulis. Vieni kitus pasveikinome su švente, kartu nusifotografavome prie mūsų tautos patriarcho.

Po valandos akcijos finišą – J. Basanavičiaus aikštę – pasiekė ir miestą apkeliavusi Lietuvos vėliava. Ji buvo iškilmingai pakelta prie Europos Sąjungos ir Vilkaviškio miesto vėliavų. Visi kartu sugiedojome Lietuvos himną.

Vėliau vyko šv. Mišios, po jų Vilkaviškio kultūros centre surengtas chorinės muzikos festivalis ,,Tu – skambiausia daina“.

Noriu pasidžiaugti Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos moterų aktyvumu. Buvo malonu kartu paminėti Kovo 11-ąją. Tarp gerų, supratingų žmonių malonu būti ne tik per šventes, bet ir visą laiką. Norint nuveikti ką nors naudingo, reikia nemažai susiklausymo ir bendro darbo. Kartu galime Tėvynės ir visų mūsų labui nuveikti daugiau. Po šventės išsiskirstėme vieni kitiems dėkodami už puikiai praleistą laiką.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas