Užmegzti ryšiai tarp bendruomenių

Vokalinis instrumentinis ansamblis „Viltis“ koncertavo Lazdynų bendruomenėje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Širvintos: 

Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Maslinskienė parašė apie įdomią širvintiškių viešnagę Vilniaus Lazdynų bendruomenėje.

Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos vokalinis instrumentinis ansamblis „Viltis“, vadovaujamas Nijolės Vitkauskaitės, ir kaimo kapela, vadovaujama Jono Romaškos, buvo pakviesti į Vilniaus miesto Lazdynų seniūniją. Čia vyko didelis renginys „Moters širdis – tai meilė ir okeanas“, kuriame dalyvavo svečiai iš Seimo, Vilniaus miesto savivaldybės Kultūros skyriaus, kelių policijos ir kt.

Lazdynų seniūnijos salė buvo sausakimša. Kolektyvas keitė vienas kitą. Koncertavo ir maži vaikučiai, ir senjorai, skambėjo kūriniai, skirti meilei ir moterims. Tarp jų – ir mūsų kolektyvų atliekami.

Daug gražių linkėjimų šventės dalyviams išsakė Vilniaus Lazdynų bendruomenės klubo „Lazdynų senjorai“ valdybos pirmininkas, choro ir ansamblio vadovas Petras Žiupsnys.

Įvairių bendruomenių kolektyvų nuoširdūs ryšiai, kultūrinė ir švietėjiška veikla yra vertinga ir sveikintina. Ši popietė tapo dvasine švente visiems – ir jauniems, ir vyresnio amžiaus žmonėms.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas