Ansamblis džiugina savo dainomis

„Pagairės“ ansamblis gyvuoja jau 14 metų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Klaipėda: 

Klaipėdos miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkas Vladas Alsys informuoja apie aktyvią ansamblio „Pagairė“ veiklą.

Klaipėdos miesto neįgaliųjų draugijos mišrus vokalinis ansamblis „Pagairė“ gyvuoja jau 14 metų. Per tokį ilgą laiką dalyvauta daugybėje draugijos ir miesto renginių, įvairiuose koncertuose, apžiūrose.

Štai ir šiais metais ypač gerą įspūdį pagairiečiai paliko „Danės“ socialinės globos namų gyventojams ir lankytojams, kai per Užgavėnes kartu su susirinkusiais senjorais, neįgaliais lankytojais ir darbuotojais smagiai dainavo ir visokiais pokštais varė žiemą iš kiemo.

O kovo 3 dieną miesto Pagyvenusių žmonių bendruomenės namai pakvietė ansamblį į renginį „Pavasaris jau vėl sugrįžo“, kur mes smagiai koncertavome ir dalyvavome Kazimierinių vakaronėje.

Kovo 9 d. – ir vėl su daina! Kretingos rajono Padvarių globos namų gyventojams koncertavome Nepriklausomybės atkūrimo šventės ir kovo 8-osios proga, dainavome žmonių pamėgtas tautiškas dainas, jas skaitovės apipynė eilėmis.

„Pagairės“ dainorėliai aktyviai lanko repeticijas, džiaugiasi, kad turi užsiėmimams jaukius namus ir gali savo dainomis džiuginti klausytojus įvairiuose renginiuose ir šventėse.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas