Atgimsta gamta ir širdys

Virbalio neįgalieji susirinkime aptarė grupės veiklą.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vilkaviškio r.:

„Bičiulystei“ laišką atsiuntusi Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos Virbalio grupės vadovė Birutė Adomaitienė pasidalijo įspūdžiais iš susirinkimo, kuriame buvo aptarta grupės veikla.

Kovo 25-ają Virbalio grupės nariai rinkosi į seniūnijos salę išklausyti grupės ataskaitos už praėjusius metus. Susirinko daug grupės narių, atvyko svečių. Renginyje dalyvavo Virbalio seniūnas Zitas Lasevičius, Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Albina Laimantavičienė, nefrologinių ligonių draugijos pirmininkas Vitas Jablonskis, vienišių klubo vadovė Ramutė Rusbartienė, draugijos tarybos nariai bei grupių vadovai. Visi tarė sveikinimo žodžius, linkėjo sėkmės, laimės, o labiausiai – sveikatos.

Ataskaitoje atsispindėjo visa 2016 m. grupės veik­la. Surengta maisto gaminių paroda buvo gera proga ne tik pasižiūrėti, bet ir paskanauti. Baigiant ataskaitą buvo perskaityti Juliaus Sasnausko žodžiai: „Nieko nėra gražiau ir švenčiau už buvimą drauge, už galimybę priimti kitą ir būti kito priimtam, už malonę rūpintis vienas kitu ir dalytis kuo gali.“

Pakelkime akis į šviesią padangę. Kiek daug toje aukštumoje dangaus šviesos ir saulės, koks didelis glėbys mums visiems apkabinti. Kaip maldą tarkime: Dieve, pridėk silpniems jėgų stiprėti, kad visi galėtume pamatyti, kaip žolė žaliuoja pakelėj, kaip pražysta pirmosios miško žibutės.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas