Rūpinasi silpnaisiais

Vilkaviškiečiai dalyvavo „Maisto banko“ akcijoje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vilkaviškio r.:

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valė Masiliūnienė papasakojo apie organizacijos dalyvavimą „Maisto banko“ akcijoje.

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugija šiemet pirmą kartą turėjo galimybę dalyvauti „Maisto banko“ akcijoje. 10 savanorių komanda aktyviai darbavosi visą balandžio 8-osios dieną. Pabaigoje visų veiduose buvo matyti nuovargis, bet sutarėme, kad tai ne paskutinė akcija.

Pasitaikė daug supratingų aukotojų. Labiausiai nustebino prekybos centro „Iki“ pamainos vadovė, kuri nupirko visą pakuotę cukraus ir makaronų. Žinoma, už tai mes jai, kaip ir kiekvienam aukojusiam asmeniui, padėkojome, įteikėme „Maisto banko“ dovaną – skirtuką knygai. Labai džiugu, kad akcijoje dalyvavo Gražiškių padalinio savanorės Onutė ir Regina. Seniūnija yra nutolusi nuo Vilkaviškio cent­ro apie 20 km. Aplinkiniuose kaimuose yra žmonių, kuriems sunku galą su galu sudurti. Artimiausiomis dienomis dalinsime maisto paketus.

Draugijos patalpose sulaukėme netikėtų svečių. Atvyko meras Algirdas Neiberka, jo pavaduotojas Kazys Kiaulakis, administracijos direktorius Vitas Gavėnas, taip pat ilgametis mūsų rėmėjas ir globėjas Seimo narys Algirdas Butkevičius.

Svečiai buvo nustebinti, kaip mes sutelpam tokiose kukliose patalpose. Valdžios atstovai pažadėjo, kad ateityje turėsim geresnes patalpas. Tarybos narė Birutė Jotautienė papasakojo apie mūsų organizacijos veiklą.

Su svečiais pasidalijome ateities planais, paprašėme paremti mūsų siekius. O mūsų tikslas – padėti neįgaliems žmonėms, jų šeimos nariams. Norime pasidžiaugti, kad kovo 15 dieną mūsų organizacija buvo priimta į LND asociaciją, tapome skėtine organizacija.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas