Velykų išvakarėse paminėtas gražus jubiliejus

„Sidabrinei gijai“ – 20 metų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kazlų Rūda:

Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Ramutė Sarapinavičienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi gražios šventės įspūdžiais.

Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos ansambliui „Sidabrinė gija“ – 20 metų. Sunku patikėti, kad taip greitai prabėgo laikas. Ansamblio dalyvius šia proga pasveikino savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, administracijos direktorius Valdas Kazlas, mero patarėja Milda Paškauskienė. „Sidabrinės gijos“ kolektyvui įteiktos atminimo dovanėlės. Nuoširdžiausi sveikinimai skambėjo ansamblio vadovei Lilovatei Jašmontienei. Taip pat pagerbti mirusieji ansamblio nariai – jiems iš žvakučių nutiestas „sidabro kelias“, o kovo 26 dieną Kazlų Rūdos bažnytėlėje aukotos mišios.

Pagerbti ir ilgamečiai ansamblio dalyviai Jonas Vytautas Onaitis, Danutė Kuprinskienė, Genovaitė Matusevičienė, Janina Gruodienė.

Sveikinimus bei savo nuoširdžiausias dainas susirinkusiesiems dovanojo puikūs kolektyvai: senjorų klubas, trečiojo amžiaus universiteto ansamblis, kapelos „Jankai“ ir „Medlieva“ (joms vadovauja buvusios ansamblio „Sidabrinė gija“ vadovės Birutė Endriušienė, bei Danutė Berteškienė). Per visą renginį savo puikiomis dainomis susirinkusiuosius džiugino L. Jašmontienės ir Artūro Grinevičiaus duetas.

Darbščiųjų rankų būrelio narės savo padarytais darbeliais jau pasipuošė velykinį draugystės medį ir sudėjo velykinę zuikių pievelę.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas