Velykų šventės šurmulys

Velykos Kelmės rajono neįgaliųjų draugijoje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kelmė:

Birutė Alūzienė „Bičiulystei“ pasakojo apie velykinį šurmulį Kelmės rajono neįgaliųjų draugijoje.

Dekupažas – puikus kiaušinių marginimo būdas.

Su pirmomis pavasario žibutėmis atėjo labai visų laukiama didžioji pavasario šventė – šv. Velykos. Kelmės rajono neįgaliųjų draugijos darbuotojai sukvietė būrelį draugijos narių, pasidalyti pačių narių darbeliais ir tiesiog pabendrauti marginant margučius.

Draugijos dienos užimtumo darbuotoja Gražina suruošė nuostabią margučių parodėlę ir visus susirinkusiuosius supažindino su marginimo būdais: nuo seno gerai visiems žinomu ornamentų dėliojimu vašku, skutinėjimu, dažymu iš augalų išgautais dažais bei dekupažu. Mūsų kolektyvas apsistojo ties kiaušinių marginimu dekupažu: virėme kiaušinius, tirpinome želatiną ir susėdę ratu aplink stalą linksmai besišnekučiuodami ėmėmės darbų: iš servetėlių išsikarpėme įvairiausių paveikslėlių, lipdėme juos ant kiaušinių su ištirpinta želatina. Nepajutome, kaip visas kiaušinių padėklas prisipildė nuostabių margučių.

Pasibuvimą pratęsėme prie kavos puodelio, ragavome savo atsineštų pyragaičių, aptarėme kitų narių dažytus margučius. Pavasario šventės tuo nesibaigs, lauksime Motinos dienos ir važiuosime į Šiaulių areną, kur vyks didelis šiai šventei paminėti skirtas renginys. Išsiskirstėme vieni kitiems palinkėję sveikatos ir stiprių margučių.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas