Atsiskaitė už praėjusių metų veiklą

Į Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitinį susirinkimą atėjo visas būrys draugijos narių.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Jurbarkas:

Onutė Čirvinskienė „Bičiulystei“ parašė apie Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitinį susirinkimą.

Susirinkimą, kaip visada, pavasariniu sveikinimu pradėjo draugijos literatai. Po jų išsamią ataskaitą už praėjusių metų veik­lą pateikė draugijos pirmininkė Vida Pieniutienė. Ji pakvietė pasigrožėti pavasarinėmis kompozicijomis ir draugijos narių pagamintais rankdarbiais.

Savo apžvalgoje pirmininkė paminėjo, kad visus metus buvo vykdomas Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektas. Tai gana plati veikla, apimanti kasdienių įgūdžių palaikymą, ugdymą – supratimą apie higieną bei sveikos gyvensenos įgūdžius. Draugijos sportininkai iš varžybų Tauragėje ir Kaune grįžo su apdovanojimais. Raudonės seniūnijoje vyko seminaras – mokymai apie sveiką gyvenseną. Seminaras apie fizinio aktyvumo įtaką sveikatai buvo surengtas Smalininkuose. Daug draugijos narių keliavo ne tik po Lietuvą, bet ir lankėsi užsienyje – rugpjūčio mėnesį vyko į trijų dienų kelionę kruiziniu laivu, aplankė Taliną, Stokholmą ir Rygą, spalio mėnesį autobusu važiavo į Lenkiją, čia apžiūrėjo Varšuvą, Krokuvą, Zakopanę. Praėjusių metų pavasarį surengtoje neįgaliųjų literatų šventėje „Gegužės burtai“ savo kūrybą skaitė ne tik kuriantys draugijos nariai, bet ir svečiai iš kelių rajonų – Šilutės, Raseinių, Kelmės, Pagėgių. Spalio mėnesį vykusioje neįgaliųjų draugijų meno kolektyvų šventėje „Vilties paukštė“ sėkmingai pasirodė ansamblis „Draugystė“, kuriam jau ne pirmus metus vadovauja Valdas Žemaitis. Daug gražių darbelių sukūrė rankdarbių būrelio moterys. Baigdama apžvelgti praėjusių metų draugijos veiklą, pirmininkė padėkojo visiems, aktyviai dalyvavusiems joje, taip pat rajono savivaldybei ir kitiems rėmėjams.

Su 2016 metų draugijos veik­los finansine ataskaita susirinkusiuosius supažindino projekto finansininkė Nijolė Ševelienė. Revizijos komisijos ataskaitą pateikusi Virginija Kripaitienė pasidžiaugė, kad finansinė veikla buvo vykdoma be priekaištų.

Žinoma, veiklų būta daug ir įvairių. Visas išvardyti būtų tiesiog sunku. Ko gero, nesuklysiu pasakydama, kad didžiulį darbą jas organizuotant nuveikė draugijos pirmininkė V. Pieniutienė.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas