Mokėmės gydytis vaistažolėmis

Paskaitoje apie vaistingąsias žoleles.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vilkaviškis:

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške vilkaviškietis Daivas Mickevičius pasidalijo mintimis apie šio rajono neįgaliųjų draugijos veiklą.

Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos užimtumo grupės vadovė N. Drinkienė paskutinį kiekvieno mėnesio antradienį organizacijos narius suburia pasikalbėti įvairiomis temomis.

Gegužės pabaigoje S. Jokubaitienė skaitė įdomią paskaitą apie augalus, prieskonines žoleles, vaistažoles, jų naudą mūsų organizmui. Sužinojome, kada ir kaip žoleles rinkti, paruošti, kur laikyti, kad neprarastų savo gydomųjų savybių. Degustavome jau šį pavasarį surinktų žolelių arbatas. Skaniausios taip ir neišrinkome, nes visos buvo savitos ir kvapnios.

Laikas prabėgo akimirksniu. Į namus išsiskirstėme sužinoję, kad vartodami vaistažoles galime daug sutaupyti, jei jų patys prisirinksime. Gamta dosni, tik reikia žinių ir noro naudotis jos gėrybėmis.

Sveikatą pagerinti norintys neįgalieji dar renkasi į draugijoje vedamą rytinę mankštą.

Gegužė apskritai buvo ypatingas mėnuo. Motinos dienos proga gražiai pagerbėme draugijos mamas, močiutes, promočiutes. Kiekviena iš jų prisiminimui gavo ,,Kamanių“ būrelio paruoštų dovanų.

Draugijos mišrus vokalinis ansamblis ,,Likimas“, vadovaujamas V. Adomavičienės, dalyvavo Vilkaviškio kultūros rūmuose surengtoje šventėje ,,Pavasario giesmė“.

Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos narius globoja ir jiems padeda asmens asistentai E. Žilinskienė, V. Klimavičius, B. Adomaitienė, be jų draugijoje būtų labai sunku.

Jau prasidėjo vasaros sezonas. Planuojame turiningai leisti laiką pažintinėse kelionėse po Lietuvą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt