Draugijos veikla įvertinta teigiamai

Susirinkusiesiems į renginį skambėjo linksmos dainos.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kazlų Rūda:

Vitalija Kavaliūnaitė „Bičiulystei“ parašė apie Kazlų Rūdos savivaldybės neįgaliųjų draugijos ataskaitinį susirinkimą ir jubiliatų pagerbimo šventę.

Šventėje netrūko sveikinimų ir padėkų.

„Lai Jūsų dienos būna kvepiantys žiedai...“, – Neįgaliųjų draugijos nariams nuoširdžiai linkėjo Kazlų Rūdos pradinės mokyklos mokiniai ir jų mokytoja Gina Girdvainienė miesto viešojoje bibliotekoje vykusiame ataskaitiniame susirinkime. Vaikai nuoširdžiai pasveikino susirinkusiuosius linksma daina ir įteikė jiems popierinių gėlių su palinkėjimais. Jau daug metų šios mokyklos mokiniai ir mokytojos bendradarbiauja su Kazlų Rūdos savivaldybės neįgaliųjų draugija. Nuotaikingas dainas ir muziką gausiai susirinkusiesiems skyrė Jūrės kaimo kapela „Medlieva“ (vadovė Danutė Berteškienė). Dainavo, grojo ir draugijos ansamblis „Sidabrinė gija“, kuriam vadovauja Lilovatė Jašmontienė. Ansamb­lio moterys ir vyrai, pasipuošę retro stiliaus rūbais, atrodė žavingai.

Po nuotaikingo mokinukų pasveikinimo Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Ramutė Sarapinavičienė perskaitė ataskaitą už 2016 metus. Draugijai vadovauja 11 narių taryba. Veikla draugijoje vykdoma naudojant projektines, nario mokesčio, biudžeto ir rėmėjų lėšas. Nuveikta tikrai nemažai. Teikiamos įvairios paslaugos: lankomi teatrai, baseinai, vyksta ekskursijos, vasarą važiuojama pailsėti prie jūros į Šventąją, organizuojami įvairūs renginiai (vasaros šventės, jubiliatų pagerbimas, Neįgaliųjų dienos minėjimas, sporto šventės), parodos, dalyvaujama kitų draugijų, klubų organizuojamose veik­lose. Vyksta rankdarbių, amatų pamokėlės, kurias veda mokytoja Jūratė Banionienė. Draugijai padeda 3 savanoriai, dar 18 narių prisideda organizuojant renginius, skleidžiant informaciją apie vykdomas veiklas.

Susirinkime dalyvavusios Kazlų Rūdos savivaldybės Socia­linės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Judita Simonavičienė ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Erika Motiejauskienė teigiamai įvertino draugijos veiklą ir darbus, nes tvarkingai parengtos ataskaitos pristatomos laiku, lėšos panaudojamos pagal paskirtį. Draugijos narė Dalia Vyšniauskienė pristatė revizijos komisijos ataskaitą.

Draugijos nariai palankiai vertino tarybos bei jos pirmininkės darbą.

Antrojoje – nuotaikingoje dalyje – buvo sveikinami jubiliatai, jiems sugiedota „Ilgiausių metų...“ 90 metų sulaukė Gediminas Bieliauskas, 80 – Danutė Sadauskienė, Gediminas Dapkus, Aldona Dabašinskienė, Česlova Čiupkevičienė, Aldona Petruškevičienė, Elžbieta Raguckienė, Janina Krasnauskienė, Marijona Petrukaitienė, Genovaitė Lukoševičienė... Pagerbti ir 60, 50, 20 metų šiemet šventę draugijos nariai. Draugijos pirmininkė R. Sarapinavičienė ir tarybos nariai pasirūpino vaišėmis ir tortais jubiliatams. Džiugu, kad visi buvo gerai nusiteikę, nebuvo niurzgančių ir nepatenkintų, nes kiekvienas draugijos narys pagerbtas, pakalbintas, apkabintas, jo prob­lemos išklausytos. Juk meilė, pagarba ir dėmesys žmogui taip svarbu, tai – geriausias vaistas nuo įvairių negalių.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt