Sportas suartina

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tauragė:

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos narys Vladislovas Kirkickas „Bičiulystės“ skaitytojams papasakojo apie tradicinę sporto šventę.

Prie šachmatų lentų palinko gausus būrys vyrų.

Jau tryliktą kartą Tauragės rajono neįgaliųjų draugija pakvietė neįgaliuosius sportininkus į svetingąją Tauragę ne tik pasportuoti bet ir pabūti kartu, pabendrauti. Šį kartą tai buvo bene gausiausios dalyvių skaičiumi žaidynės. Į miesto sporto kompleksą „Bastilija“ iš įvairių šalies kampelių suvažiavo dešimt komandų, daugiau nei šimtas sportuojančių neįgaliųjų – Kėdainių, Raseinių, Jurbarko, Šakių, Kazlų Rūdos, Pagėgių, Kauno miesto, Šilalės, Adakavo ir, žinoma, Tauragės sporto entuziastai. Juos smagia muzika ir dainomis sutiko ir linksmino miesto neįgaliųjų ansamblis „Svaja“.

Sportininkus pasveikino ir sėkmingų startų palinkėjo rajono meras S. Mičiulis, Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas A. Čupkovas, Tauragės ratukų federacijos prezidentas E. Abromas, rajono tarybos narė I. Skurvydienė ir kiti svečiai.

Prie šachmatų, šaškių lentų palinko gausus būrys protingų vyrų ir moterų. Geriausiu šachmatininku tapo raseiniškis L. Dunauskas. Prie šaškių lentos nepralenkiamas buvo J. Jonyla iš Raseinių. Moterys irgi pasirodė ne pėsčios, čia visas nugalėjo ir pirmos vietos medaliu pasipuošė Šakių atstovė V. Venciuvienė.

Figūrinis važiavimas neįgaliojo vežimėliu vyko gražiame sporto komplekso parke. Čia tarp vyrų nepralenkiamas buvo tauragiškis P. Kasanavičius. Gražiosios lyties atstovių lydere tapo taip pat vietinė K. Liolaitė.

Elektrinių vežimėlių lenktynėse visas prizines vietas „susišlavė“ žaidynių šeimininkai – pirmą vietą laimėjo E. Laurinaitytė, antras ir trečia vieta džiaugėsi taip pat tauragiškiai.

Ten pat komplekso parke pirmą kartą buvo surengtos šaudymo iš lanko varžybos. Sporto inventoriumi ir prizais pasirūpino miesto ratukų sąjungos prezidentas E. Abromas. Čia geriausią rezultatą pasiekė „Svajos“ ansamblio būgnininkas A. Balčiūnas.

Stipruoliai rungėsi, kas ilgiau ištiestoje rankoje išlaikys 5 kilogramus sveriantį metalinį bokalą. Tarp vyrų stipriausias buvo raseiniškis E. Parnarauskas. O tarp moterų stip­riausią ranką pademonstravo Kazlų Rūdos atstovė S. Sabaitienė.

Krepšinio baudas tarp vyrų geriausiai sekėsi mėtyti P. Juodžiui iš Pagėgių. Tarp moterų nepralenkiama buvo kauniškė L. Chaubševa.

Kaip visada, daugiausiai dalyvių sulaukė smiginio rungtis. Vyrų grupės nugalėtojas paaiškėjo tik po pakartotinų metimų – pirmas buvo pagėgiškis P.Juodis. Tarp sėdinčiųjų vežimėlyje šią rungtį laimėjo nuolatinė lyderė tauragiškė E. Rudzinskienė.

Didelio susidomėjimo sulaukė kamuoliuko metimo į taikinį rungtis. Čia geriausiai pasirodė sporto mėgėjas iš Pagėgių P. Juodis.

Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti padėkos raštais ir medaliais. Bet ir pralaimėjusių nebuvo, visi pasikrovėme geros energijos, pabendravome su draugais tapusiais varžovais.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt