Neįgaliųjų vasara – sportiška ir emocinga

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos stadione vyko įvairias neįgaliųjų organizacijas subūrusi sporto šventė.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kupiškis:

Kas vasaros išvykas planuoja į egzotiškus kraštus, kur visada giedra ir saulė, kas lanko gražiausio kraštovaizdžio vietoves Lietuvoje, o kam miela išvyka ir iki pasiilgtų bičiulių sporto varžybų stadiono.

Praėjusį antradienį išskirtinių svečių pulko sulaukė Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos pedagogai ir mokinukai, lankantys etnokultūros būrelį „Zbitkai“. Pastarieji surengė trumpą koncertą iš aplinkinių Aukštaitijos rajonų į sporto šventę suvažiavusiems neįgaliesiems.

Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjunga parašė Socialinės intergracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą, finansuojamą Neįgaliųjų reikalų departamento, o rėmėjais tapo ir savivaldybė, ir švietimo bendruomenė. Svečius sveikino ir varžybų pradžioje dalyvavo Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas.

Šventėn atvyko įvairių neįgaliųjų organizacijų – Panevėžio regiono išsėtinės sklerozės asociacijos, Panevėžio ir Utenos regionų aklųjų ir silpnaregių sąjungos, Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjungos, Kaišiadorių krašto neįgaliųjų sąjungos, Kupiškio rajono neįgaliųjų draugijos atstovų.

Progimnazijos sporto salėje vyko individualios smiginio varžybos, stadione vyrai ir moterys varžėsi kamuoliuko metimo, bočios rungtyse. Po gerų trijų valandų smagių varžytuvių paaiškėjo laimėtojai, pirmąją vietą užėmė šventės organizatoriai – Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjungos atstovai, antrąją – šios sąjungos atstovai iš Panevėžio rajono, trečiąją – kaišiadoriečiai.

„Visi laimėjome gerą nuotaiką, draugystę, dalijomės vasariškais įspūdžiais“, – taip kalbėjo po smagios mankšos stadione prie bendrų vaišių stalo dar pasibuvę negalios bičiuliai.

Valius DOMANTAS
Autoriaus nuotraukos

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt